prvi koraki v svet glasbe

prvi koraki v svet glasbe

Vpis novih učencev v šolsko leto 2014/15

Informacije o poteku šolanja in vpisu za šolsko leto 2014/15
bodo posredovane staršem na informativnih sestankih
v petek, 18. aprila 2014, ob 17.00, v dvorani šole, Drenikova ulica 32,
v sredo, 7. maja 2014, ob 18.00, na podružnici Medvode, Cesta na Svetje 16,
v petek, 9. maja 2014, ob 17.00, v dvorani šole, Drenikova ulica 32.

Predstavitveni nastop učencev šole
v sredo, 14. maja 2014, ob 18.00, v dvorani šole, Dr3enikova ulica 32

Vpis učencev v predšolsko glasbeno vzgojo in glasbeno pripravnico
v soboto, 24. maja 2014, ob 10.30, na matični šoli, Celovška cesta 98.

Sprejemni preizkusi za vpis v 1. razred inštrumenta
v petek, 23. maja 2014, od 17.00 do 19.30 in
v soboto, 24. maja 2014, od 9.00 do 10.30
na matični šoli, Celovška cesta 98
na podružnici Šentvid, Prušnikova ulica 100
na podružnici Bežigrad, Reboljeva ulica 18
na podružnici Medvode, Cesta na Svetje 16

Izobraževalni programi, inštrumenti oz. predmeti, za katere bo šola vpisovala nove učence, ter drugi pogoji za vpis bodo objavljeni
15. maja 2014 v Razpisu za vpis v šolsko leto 2014/15.

 
43. tekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije

REZULTATI NAŠIH UČENCEV
NA 43. tekmovanjU MLADIH GLASBENIKOV republike slovenije
10. 3. 2014 do 20. 3. 2014

 

LOVRO TAVČAR, TROBENTA, 1.a KATEGORIJA - ZLATa plaketa
PRI KLAVIRJU: NEDA PERKO, učitelj: MARTIN DUKARIČ

VID ŠKETA, TROBENTA, 1.B KATEGORIJA - ZLATa plaketa, 1. nagrada
PRI KLAVIRJU: NEDA PERKO, učitelj: MARTIN DUKARIČ

ROK ŠKERJANEC, TROBENTA, 1.B kategorija - ZLATa plaketa, 2. NAGRADA
PRI KLAVIRJU: NEDA PERKO, učitelj: MARTIN DUKARIČ

JANJA ŽNIDARČIČ, URŠA RUPERT, ISABELLA PETEH ČERNIGOJ, KRISTINA BREČKO - KOMORNE SKUPINE Z GODALI 1.B KATEGORIJA - ZLATA PLAKETA, 1. NAGRADA
UČITELJICA: DARINKA FABIANI

GAŠPER GORTNAR, TUBA 1.B KATEGORIJA - SREBRNA PLAKETA, 2. NAGRADA
PRI KLAVIRJU: ANDREJ GORIČAR, UČITELJ: KLEMEN KLADNIK

LUKA POLJANEC, TOLKALA 1.C KATEGORIJA - SREBRNA PLAKETA
PRI KLAVIRJU: NEDA PERKO, UČITEJ: NEBOJŠA DAČKOVIĆ


NEJC POLJANEC, HARMONIKA 1.B KATEGORIJA - SREBRNA PLAKETA
UČITEJ: ŽELJKO ŠKOIĆ

NINA KRYŽANOWSKI, HANA ŽNIDARŠIČ, KLAVIRSKI DUO 1.B KATEGORIJA - BRONASTA PLAKETA
UČITELJICI: BARBARA MRAK, JELKA ŽUGELJ

 

ČESTITAMO!

 

 

 

 

 

 

 

 
17. regijsko tekmovanje mladih glasbenikov Ljubljane

11. - 13. februar 2014


Tekmovalne discipline:

trobenta, tuba, rog, pozavna, tolkala, harmonika,
klavirski duo, kitarski duo, komorne skupine z godali


Lokacije tekmovanja:

Glasbena šola Franca Šturma, Glasbena šola Moste - Polje,
Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana, Glasbeni atelje Tartini

 

Tekmovalna knjižica
Rezultati trobenta 1. a kategorija
Rezultati trobenta 1. b kategorija

Rezultati tuba 1. b kategorija

Rezultati klavirski duo 1. b kategorija

Rezultati harmonika 1. a kategorija

Rezultati harmonika 1. b kategorija

Rezultati harmonika 1. c kategorija
Rezultati komorne skupine z godali 1. b. kategorija
Rezultati tolkala 1. c kategorija

 

ČESTITAMO VSEM NAGRAJENCEM IN NJIHOVIM MENTORJEM!

 

Za izboljšanje uporabniške izkušnje uporabljamo tehnologijo piškotkov (ang.Cookies). Več informacij o uporabi piškotkov lahko preberete na naši strani s pogoji uporabe.

Ali se strinjate, da v vaš računalnik naložimo piškotke v ta namen?Strinjam se