Glasbeni koledar 2016/17

Datum

Nastop

 

OKTOBER

 

 

ČE 13. 10.

Skupni koncert glasbenih šol ljubljanske regije z okolico ob 200-letnici javnega glasbenega šolstva na Slovenskem

 

SR 19. 10.

Koncert učiteljev GŠ Franca Šturma ob 200-letnici glasbenega šolstva

 

SR 26. 10.

Podružnični nastopi

 

NOVEMBER

 

 

NE 13. 11.

Koncert ob 200-letnici javnega glasbenega šolstva v Cankarjevem domu

 

SR 16. 11.

Podružnični nastopi

 

PE 18. 11.

Nastop učencev klavirja GŠFŠ v KD Sežana - Rdeči balon

EPTA - nastop učencev GŠFŠ v Novi Gorici - Rdeči balon

 

SR 23. 11.

Večer pihal, trobil, tolkal in harmonike

 

SR 30. 11.

Klavirski večer

 

DECEMBER  

   

SR 7. 12.

Godalni in kitarski večer

 

SR 7. 12.

Šolsko tekmovanje učencev klavirja - 3. in 4. razreda

 

SR 14. 12.

Glasbeni večer

 

PE 16. 12.

Harmonika v komornih zasedbah

 

PO 19. 12.

Nastop Pihalnih orkestrov I in II

 

TO 20. 12.

Nastop Godalnega orkestra I

 

SR 21. 12.

Praznični podružnični nastopi

 

ČE 22. 12.

Nastop Godalnega orkestra II

 

JANUAR

   

SR 11. 1.

Nastop godalnih orkestrov v GŠ Murska Sobota

 

SR 11. 1.

Skupni razredni nastopi - klavir, harmonika

 

SR 18. 1.

Skupni razredni nastopi – klavir, kitara

Skupni razredni nastopi – pihala, trobila, tolkala

 

SR 25. 1.

Skupni razredni nastopi – pihala, godala

 

FEBRUAR  

   

SR 1. 2.

Podružnični nastopi – Ob kulturnem prazniku

 

1. 2.-7. 2.

20. regijsko tekmovanje Ljubljane

 

PE 10. 2.

Glasbene delavnice za učence klarineta - v sodelovanju z GŠ Ljubljana Moste - Polje

 

SR 15. 2.

Koncert pihalnih orkestrov GŠFŠ in GŠ Ljubljana Moste - Polje v SF

 

SR 22. 2.

Komorne skupine z godali / Večer komorne glasbe

 

MAREC

 

 

6. 3.-17. 3.

45. tekmovanje TEMSIG

 

PE 10. 3.

Revija ljubljanskih glasbenih šol

 

SR 15. 3.

Podružnični nastopi

 

SR 22. 3.

Godalni večer/ Šolsko tekmovanje učencev kitare in nastop - GŠ Ljubljana Moste - Polje

 

SR 29. 3.

Večer pihaln, trobil, tolkal in harmonike

 

APRIL  

 

 

SR 5. 4.

Klavirski večer

SR 12. 4.

Glasbeni večer

SR 19. 4.

Podružnični nastopi

SO 1. 4.

Revija simfoničnih orkestrov

MAJ

 

SR 17. 5.

Predstavitveni nastop pred vpisom  novih učencev

SR 10.-19. 5.

Podružnični nastopi - učenci 1. razreda

SR 24. 5.

Šolsko tekmovanje učencev klavirja - 5. in 6. razred

SR 24. 5.

Letni koncerti orkestrov - Dan šole

SR 31. 5.

Nastop učencev 8. razreda 

JUNIJ

 

SR 7. 6.

Večer tekmovalcev