53. tekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije, marec 2024
Aljaž Cvitkovič, kitara, kategorija I. c, 98,00/100, zlata plaketa
Učitelj: Grega Povše
Krištof Sečnik, violončelo, kategorija I. a, 98,00/100, zlata plaketa in 2. nagrada
korepetitor: Manca Kranjec Trček, učitelj: Iva Vrbanić
Ela Moder, kitara, kategorija I. a, 97,00/100, zlata plaketa
Učitelj: Emir Ibrakić
Mak Pehani, violina, kategorija I. c, 96,67/100, zlata plaketa
korepetitor: Katarina Šuštar, učitelj: Petra Kravos
Patrik Gašparević, kitara, kategorija I. c, 96,33/100, zlata plaketa in posebno priznanje za najboljšo izvedbo obvezne skladbe
Učitelj: Emir Ibrakić
Miša Marolt, kitara, kategorija I. b, 96,33/100, zlata plaketa in posebno priznanje za najboljšo izvedbo obvezne skladbe
Učitelj: Emir Ibrakić
Aaron Sušnik, kitara, kategorija I. b, 96,00/100, zlata plaketa in posebno priznanje za najboljšo izvedbo obvezne skladbe
Učitelj: Milena Tomc
Tibor Ostrožnik, kitara, kategorija I. a, 95,00/100, zlata plaketa
Učitelj: Grega Povše
Julija Markovič, violina, kategorija I. c, 94,00/100, srebrna plaketa
korepetitor: Katarina Šuštar, učitelj: Petra Kravos
Katarina Kavčič, violončelo, kategorija I. b, 94,00/100, srebrna plaketa
korepetitor: Manca Kranjec Trček - posebno priznanje za zgledno sodelovanje s tekmovalcem in podporo v posamezni kategriji, učitelj: Iva Vrbanić
Laura Sajovic, violončelo, kategorija I. a, 94,00/100, srebrna plaketa
korepetitor: Manca Kranjec Trček, učitelj: Iva Vrbanić
Ela Anželj, violina, kategorija I. a, 93,33/100, srebrna plaketa
korepetitor: Irena Urbanc, učitelj: Alenka Mežan
Katarina Ščavničar, violina, kategorija I. a, 93,33/100, srebrna plaketa
korepetitor: Katarina Šuštar, učitelj: Petra Kravos
Lara Goslar, violina, kategorija I. a, 93,00/100, srebrna plaketa
korepetitor: Darko Arsov, učitelj: Katja Klančnik Jelenc
Erik Jelovčan, kitara, kategorija I. b, 93,00/100, sebrna plaketa
Učitelj: Marjetka Mavri
Maks Berk, kitara, kategorija II. a, 91,67/100, srebrna plaketa
Učitelj: Emir Ibrakić
Lenart Furman, kitara, kategorija I. b, 91,67/100, srebrna plaketa
Učitelj: Marjetka Mavri
Petra Skale Demšar, violina, kategorija I. c, 90,33/100, srebrna plaketa
korepetitor: Darko Arsov, učitelj: Katja Klančnik Jelenc
Klara Peterlin, violina, kategorija I. a, 90,00/100, srebrna plaketa
korepetitor: Darko Arsov, učitelj: Katja Klančnik Jelenc
Harmonikarski kvintet:
Filip Arčan, Jaš Okršlar, Benjamin Žebovec, Tobija Nosan, Tomaž Jelovčan
II kategorija, 90,00/100, srebrna plaketa in 2. nagrada,
učitelj: Daniel Šimek
Taja Tisa von Zupanič, violina, kategorija I. a, 88,33/100, bronasta plaketa
korepetitor: Katarina Šuštar, učitelj: Petra Kravos
Nasmeh - trio flavt
(Katarina Vencelj, Inti Črnigoj, Rubi Ostrožnik)
kategorija »Komorne skupine s pihali - I. b.«, 86,00/100, bronasta plaketa
učiteljica: Ljiljana Kobal
Mednarodno tekmovanje Davorin Jenko, Beograd, februar 2024
Dia Repnik, klarinet, kategorija A, 93,5/100, 2. nagrada
korepetitor: Manca Kranjec Trček, učitelj: Damir Fajfar
Janez Čampa, evfonij, kategorija B, 99,5/100, laureat
korepetitor: Manca Kranjec Trček, učitelj: Klemen Kladnik
Mednarodno tekmovanje Mladi Pirovec, Novi Marof, februar 2024
Brina Mladenovič, flavta, 1. kategorija, 96,33/100, 1. nagrada
korepetitor: Manca Kranjec Trček, učiteljica: Mateja Crnčan
13. mednarodno tekmovanje za pianiste "Ivan Rijavec" Rogaška Slatina, februar 2024
Tjaša Pirnat, kategorija »Začetniki«, 97/100, 1. nagrada
učiteljica: Jasna Gorenšek
Bartolomeo Battelli, kategorija »Začetniki«, 97/100, 1. nagrada
učiteljica: Jasna Gorenšek
Frida Sirotić in Tian Pirnat, klavir štiriročno, kategorija »Mali pianisti«, 95/100, 1. nagrada
učiteljica: Jasna Gorenšek
17. mednarodno tekmovanje za nagrado Avsenik Begunje na Gorenjskem, januar 2024
Jaš Okršlar, klavirska harmonika, kategorija B, 98,33/100, zlato priznanje
učitelj: Daniel Šimek
Tomaž Jelovčan, klavirska harmonika, kategorija B, 97,83/100, zlato priznanje
učitelj: Daniel Šimek
18. mednarodno tekmovanje Ars Nova Trst - nagrada Paola Spincicha, december 2023
Tilen Porenta, klarinet, C-kategorija, 98/100, I nagrada in 1. mesto
učitelj: Tomaž Kolar
korepetitor: Barbara Goričar
VelEspaña - 2. Mednarodno tekmovanje klasične kitare
Glasbena šola Fran Korun Koželjski Velenje, 11. 11. 2023
Tibor Ostrožnik, 1. kategorija, 98,20/100, zlato priznanje, 1. nagrada
učitelj: Grega Povše
Maks Berk, 4. kategorija, 89,40/100, srebrno priznanje
učitelj: Emir Ibrakić
Laura Sajovic, violončelo, kategorija I. a, 94,00/100, srebrna plaketa
korepetitor: Manca Kranjec Trček, učitelj: Iva Vrbanić