Šolsko leto 2009/2010

 

39. TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV REPUBLIKE SLOVENIJE

  • NACE SLAK, klavir, 1.b kategorija - ZLATA PLAKETA, 1. NAGRADA
    Učiteljica: Vesna Dolamič
  • VITJA BELTRAM, flavta, 1.a kategorija - ZLATA PLAKETA, 1. NAGRADA
    Učiteljica: Apolonija Gontarev, korepetitor: Borut Kraut
  • PETJA OPLOTNIK, flavta, 1.b kategorija - ZLATA PLAKETA
    Učiteljica: Kristina Premrov, korepetitorica: Barbara Goričar
  • NINA MASLO PLEČNIK, flavta, 1.b kategorija - SREBRNA PLAKETA
    Učiteljica: Mojca Kolar, korepetitorica: Barbara Goričar
  • TJAŠA BAŠKOVČ, flavta, 1.c kategorija - BRONASTA PLAKETA
    Učiteljica: Nevenka Tršan Hočevar, korepetitor: Borut Kraut
  • EVA MÜLLER, kljunasta flavta, I.c kategorija – SREBRNA PLAKETA, 2. NAGRADA
    Učiteljica: Nevenka Tršan Hočevar, korepetitor: Borut Kraut
  • LUCIJA STOPAR, kljunasta flavta, 1.a kategorija - SREBRNA PLAKETA, 3. NAGRADA
    Učiteljica: Špela Šnofl, korepetitor: Tomislav Frančišković
  • NEŽA LAVRENČAK, kljunasta flavta, 1.a kategorija - SREBRNA PLAKETA
    Učiteljica: Kristina Premrov, korepetitorica: Barbara Goričar
  • DOMEN ŠEGA, oboa, 1.b kategorija - SREBRNA PLAKETA, 3. NAGRADA
    Učiteljica: Irmgard Anderl Krajter, korepetitor: Borut Kraut
  • MIHA KOŽELJ, klarinet, 1.a kategorija - SREBRNA PLAKETA, 3. NAGRADA
    Učitelj: Tomaž Kolar, korepetitorica: Neža Koželj
  • LENART GAZVODA, klarinet, 1.c kategorija - BRONASTA PLAKETA
    Učitelj: Tomaž Kolar, korepetitorica: Barbara Goričar
  • PETER GRUDEN, klarinet, 1.c kategorija - PRIZNANJE ZA UDELEŽBO
    Učitelj: Tomaž Kolar, korepetitorica: Katarina Gruden
  • NADIA TERNIFI, petje, 1.a kategorija - SREBRNA PLAKETA
    Učiteljica: Edita Garčević-Koželj, korepetitor: Igor Vićentić
  • MARUŠA CONIČ, petje, 2.a kategorija - PRIZNANJE ZA UDELEŽBO
    Učiteljica: Edita Garčević-Koželj, korepetitor: Igor Vićentić
  • MIHA JELENČIČ, ROBERT RENER, DAVID TITOVŠEK, ŠTEFAN FRECE
    komorne skupine s trobili, 1. kategorija - BRONASTA PLAKETA
    Učitelj: Martin Dukarič

 

 

TEKMOVANJE KOMORNIH SKUPIN IN SOLISTOV SVIREL 2010, Štanjel

  • LUKA POLJANEC, tolkala, I.a kategorija – ZLATA NAGRADA
    Učitelj: Nebojša Dačković
  • DALIJA ČEBAŠEK, flavta, I.c kategorija – ZLATA NAGRADA
    Učiteljica: Mateja Crnčan, korepetitor: Tomislav Frančišković
  • LOTA ZALA GOMEZELJ, flavta, I.b kategorija – SREBRNA NAGRADA
    Učiteljica: Špela Šnofl, korepetitor: Tomislav Frančišković
  • KAJA DEBELJAK, flavta, 1.c katgorija - SREBRNA NAGRADA
    Učiteljica: Špela Šnofl, korepetitor: Tomislav Frančišković
  • TJAŠA BAŠKOVČ, flavta 1.c kategorija - BRONASTA NAGRADA
    Učiteljica: Nevenka Tršan Hočevar, korepetitor: Borut Kraut

 

13. REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV LJUBLJANE

  • NACE SLAK, klavir, I.b kategorija – ZLATO PRIZNANJE
    Učiteljica: Vesna Dolamič
  • VANDA ŠKOIĆ, klavir, I.c kategorija – ZLATO PRIZNANJE
    Učiteljica: Lana Špoljarić Škoić
  • HANNA LAURA KOŽELJ, klavir, I.a kategorija – SREBRNO PRIZNANJE
    Učiteljica: Kazimira Gale
  • MAJA ZEKIČ, klavir, I.a kategorija – SREBRNO PRIZNANJE
    Učiteljica: Jelka žugelj
  • METOD ZUPANČIČ, klavir, I.a kategorija – SREBRNO PRIZNANJE
    Učiteljica: Vesna Dolamič
  • DOMEN ŠEGA, oboa, I.b kategorija – ZLATO PRIZNANJE
    Učiteljica: Irmagard Anderl Krajter, korepetitor: Borut Kraut
  • VITJA BELTRAM, flavta, I.a kategorija – ZLATO PRIZNANJE
    Učiteljica: Apolonija Gontarev, korepetitor: Borut Kraut
  • PETJA OPLOTNIK, flavta, I.b kategorija – ZLATO PRIZNANJE
    Učiteljica: Kristina Premrov, korepetitorica: Barbara Goričar
  • NINA MASLO PLEČNIK, flavta, I.b kategorija – ZLATO PRIZNANJE
    Učiteljica: Mojca Kolar, korepetitorica: Barbara Goričar
  • TJAŠA BAŠKOVČ, flavta, I.c kategorija – ZLATO PRIZNANJE
    Učiteljica: Nevenka Tršan Hočevar, korepetitor: Borut Kraut
  • MAJA VAVKEN, flavta, I.c kategorija – SREBRNO PRIZNANJE
    Učiteljica: Mojca Kolar, korepetitorica: Barbara Goričar
  • DALIJA ČEBAŠEK, flavta, I.c kategorija – SREBRNO PRIZNANJE
    Učiteljica: Mateja Crnčan, korepetitor: Tomislav Frančišković
  • LUCIJA STOPAR, kljunasta flavta, I.a kategorija – ZLATO PRIZNANJE
    Učiteljica: Špela Šnofl, korepetitor: Tomislav Frančišković
  • NEŽA LAVRENČAK, kljunasta flavta, I.a kategorija – ZLATO PRIZNANJE
    Učiteljica: Kristina Premrov, korepetitorica: Barbara Goričar
  • EVA MÜLLER, kljunasta flavta, I.c kategorija – ZLATO PRIZNANJE
    Učiteljica: Nevenka Tršan Hočevar, korepetitor: Borut Kraut
  • ZALA ŠTEBLJAJ, kljunasta flvta, 1.b kategorija - SREBRNO PRIZNANJE
    Učiteljica: Mojca Kolar, korepetitorica: Barbara Goričar
  • MIHA KOŽELJ, klarinet, 1.a kategorija - ZLATO PRIZNANJE
    Učitelj: Tomaž Kolar, korepetitorica: Neža Koželj
  • PETER GRUDEN, klarinet, 1.c kategorija - ZLATO PRIZNANJE
    Učitelj: Tomaž Kolar, korepetitorica: Barbara Goričar
  • LENART GAZVODA, klarinet, 1.c kategorija - ZLATO PRIZNANJE
    Učitelj: Tomaž Kolar, korepetitorica: Barbara Goričar
  • IVAN KOBE, klarinet, 1.b kategorija - SREBRNO PRIZNANJE
    Učitelj: Damir Fajfar, korepetitor: Borut Kraut
  • TOMAŽ TOMŠIČ, klarinet, 1.b kategorija - SREBRNO PRIZNANJE
    Učitelj: Damir Fajfar, korepetitor: Borut Kraut
  • TEJA LENARŠIČ, klarinet, 1.b kategorija - SREBRNO PRIZNANJE
    Učitelj: Vid Pupis, korepetitor: Borut Kraut
  • MAJA MOČNIK, klarinet, 1.c kategorija - SREBRNO PRIZNANJE
    Učitelj: Damir Fajfar, korepetitor: Borut Kraut
  • ALEK PIKL, klarinet, 1.c kategorija - SREBRNO PRIZNANJE
    Učitelj: Vid Pupis, korepetitor: Borut Kraut
  • MIHA JELENČIČ, ROBERT RENER, DAVID TITOVŠEK, ŠTEFAN FRECE
    komorne skupine s trobili, 1. kategorija - ZLATO PRIZNANJE
    Učitelj: Martin Dukarič
  • NADIA TERNIFI, petje, 1.a kategorija - ZLATO PRIZNANJE
    Učiteljica: Edita Garčević-Koželj, korepetitor: Igor Vićentić
  • EMA POTOČNIK, petje, 1.b kategorija - SREBRNO PRIZNANJE
    Učiteljica: Edita Garčević-Koželj, korepetitor: Igor Vićentić
  • TADEJA MLAKAR, petje, 1.b kategorija - SREBRNO PRIZNANJE
    Učiteljica: Edita Garčević-Koželj, korepetitor: Igor Vićentić
  • KATJA KRIŽNAR, petje, 1.c kategorija - SREBRNO PRIZNANJE
    Učiteljica: Edita Garčević-Koželj, korepetitor: Igor Vićentić
  • ZALA GLUHIĆ, petje, 1.b kategorija - BRONASTO PRIZNANJE
    Učiteljica: Edita Garčević-Koželj, korepetitor: Igor Vićentić

 

 

TEKMOVANJE MLADIH PIANISTOV "PREMIO PAOLO SPINCICH", TRST 2009

  • DAVID MLINAR, klavir, kategorija B - 3. NAGRADA
    Učiteljica: Jelka Žugelj

 

 

TEKMOVANJE MLADIH PEVCEV "LAZAR JOVANOVIĆ", BEOGRAD 2009

  • ZALA GLUHIĆ, TADEJA MLAKAR, NADIA TERNIFI, petje - 1. NAGRADA
    Učiteljica: Edita Garčević-Koželj, korepetitor: Igor Vićentić