41. TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV REPUBLIKE SLOVENIJE

 

LORA KOZLEVČAR, violončelo, 1.a kategorija - ZLATA PLAKETA in 1. nagrada

Učiteljica: Maša Tomc, korepetitor: Sašo Vollmaier

BENJAMIN BARBARIČ, kitara, 1.c kategorija - ZLATA PLAKETA in 2. nagrada

Učiteljica: Milena Tomc

 

 

15. REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV LJUBLJANE

 

BENJAMIN BARBARIČ, Kitara, 1.c - 1. mesto, ZLATO PRIZNANJE

Učiteljica: Milena Tomc

LORA KOZLEVČAR, violončelo, 1.a - 1. mesto, ZLATO PRIZNANJE

Učiteljica: Maša Tomc, korepetitor: Sašo Vollmaier

LUCIJA KOVAČ, violina, 1.a - SREBRNO PRIZNANJE

Učiteljica: Anastazija Gorenc, korepetitor: Neža Koželj

TEJA CUKOR, violina, 1.a - SREBRNO PRIZNANJE

Učiteljica: Anastazija Gorenc, korepetitor: Neža Koželj

ELA MORI,violina, 1.c - SREBRNO PRIZNANJE

Učitelj: Peter Kranjec, korepetitor: Tomislav Frančišković

SEBASTIAN ŠKOIĆ,violina 1.c - BRONASTO PRIZNANJE

 

 

 

3. MEDNARODNO TEKMOVANJE GIOVANI MUSICISTI, Premio »Antonio Salieri« 2012

 

ANA LAZAR, violina, kategorija B – 3. nagarada

Učiteljica: Helena Zalaznik, korepetitor: Tomislav Frančišković

 

ELA VINDIŠ, violina, kategorija C - 2. nagrada

Učiteljica: Helena Zalaznik, korepetitor: Tomislav Frančišković

 

 

37. MEDNARODNO TEKMOVANJE HARMONIKARJEV, PULA 2012

 

NEJC POLJANEC, harmonika, kategorija B 2, 1. nagrada

Učitelj: Željko Škoić

 

 

8. MEDNARODNO TEKMOVANJE HARMONIKARJEV, BELTINCI 2012

 

NEJC POLJANEC, harmonika, Solisti, klasična glasba kategorija A - 1. mesto in 1. nagrada

Učitelj: Željko Škoić

 

 

MEDNARODNO TEKMOVANJE SVIREL, ŠTANJEL 2012

 

LUKA POLJANEC, tolkala, kategorija B – ZLATO PRIZNANJE

Učitelj: Nebojša Dačković

 

VITJA BELTRAM, flavta, kategorija B – zlato priznanje

Učiteljica: Apolonija Gontarev, korepetitor: Borut Kraut

 

MARKO DEBEVEC, flavta, kategorija B – zlato priznanje

Učitelj: Anita Prelovšek, korepetitor: Borut Kraut

 

JULIJA TOMŠIČ, flavta, kategorija C – srebrno priznanje

Učiteljica: Špela Šnofl, korepetitor: Lijana Uršič

 

PETJA OPLOTNIK, NINA MASLO PLEČNIK, KATJA LEBEN, NEJA FRKAL, kvartet flavt – SREBRNO PRIZNANJE

Učiteljici: Mojca Kolar, Kristina Premrov

 

BENJAMIN DANIEL HRIBAR, klarinet, kategorija B - srebrno priznanje

Učitelj: Tomaž Kolar, korepetitor: Barbara Goričar

 

 

16. CONCORSO INTERNAZIONALE PER GIOVANI STRUMENTISTI, POVOLETTO 2012

 

ROBERT RENER, trobenta, kategorija C, 90,50 točk

Učitelj: Martin Dukarič

 

ROK MLINAR, klavir, kategorija B, 90 točk

Učiteljica: Jelka Žugelj

 

MAJA ZEKIČ, klavir, kategorija B, 87,54 točk

Učiteljica: Jelka Žugelj

 

HANA ŽNIDARŠIČ, klavir, kategorija B, 86,48 točk

Učiteljica: Jelka Žugelj

 

MANCA ZUPANČIČ, klavir, kategorija A, 86,88 točk

Učiteljica: Vesna Dolamič

 

 

1. MEDNARODNO TEKMOVANJE PIANISTOV » IVAN RIJAVEC«, IDRIJA 2012

 

JAN MORI, klavir, Mali pianisti - ZLATO PRIZNANJE, 1. nagrada

Učitelj: Tomislav Frančišković

 

UROŠ ČAKŠ, , klavir, Mali pianisti - BRONASTO PRIZNANJE, 3. nagrada

Učiteljica: Vesna Dolamič

 

 

KOROŠKO KLAVIRSKO TEKMOVANJE, RADLJE OB DRAVI 2012

 

VID JAHIČ, solisti, kategorija 1, ZLATA NAGRADA

Učiteljica: Vesna Dolamič

 

HANA ŽNIDARŠIČ, MAJA ZEKIČ, klavirski duo, kategorija 2, SREBRNA NAGRADA

Učiteljica: Jelka Žugelj

 

UROŠ ČAKŠ, solisti, kategorija 3, SREBRNA NAGRADA

Učiteljica: Vesna Dolamič

 

PETER ZUPAN, solisti, kategorija 4, BRONASTA NAGRADA

Učiteljica: Mileva Šima

 

 

7. MEDNARODNO TEKMOVANJE ARSNOVA, TRST, PREMIO PAOLO SPINCICH, 3.-10.12.2011

 

VITJA BELTRAM, flavta A - 2. nagrada

Učiteljica: Apolonija Gontarev, korepetitor: Borut Kraut

 

PETJA OPLOTNIK, flavta A - 3. nagrada

Učiteljica: Kristina Premrov, korepetitor: Borut Kraut

 

ROK MLINAR, klavir B - 4. nagrada

Učiteljica: Jelka Žugelj

 

 

9. MEDNARODNO TEKMOVANJE KLARINETISTOV, »CITTA DI CARLINO« 2011

 

MIHA KOŽELJ, klarinet, kategorija Baby - 3. mesto

Učitelj: Tomaž Kolar, korepetitor: Neža Koželj

 

BENJAMIN HRIBAR, klarinet, kategorija Baby - 9. mesto

Učitelj: Tomaž Kolar, korepetitor: Barbara Goričar