Šolsko leto 2012/2013

 

42. TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV REPUBLIKE SLOVENIJE

 

DAVID MUHIČ, saksofon, 1.a kategorija - ZLATA PLAKETA, 3. NAGRADA
pri klavirju: ANDREJ GORIČAR, učitelj: DAMIR FAJFAR

 

MATIC VUKADINOVIĆ KASTELIC, saksofon, 1.A kategorija - ZLATA PLAKETA
pri klavirju: MATIJA POTISK, učitelj: TADEJ BOŽIČ

 

MAKAR MITROVIĆ, saksofon, 1.A kategorija - SREBRNA PLAKETA
pri klavirju: MATIJA POTISK, učitelj: TADEJ BOŽIČ

 

MIHA KOŽELJ, klarinet, 1.B kategorija - SREBRNA PLAKETA
pri klavirju: NEŽA KOŽELJ, učitelj: TOMAŽ KOLAR

 

NIK MILEK, klarinet, 1.A kategorija - BRONASTA PLAKETA
pri klavirju: ANDREJ GORIČAR, učitelj: DAMIR FAJFAR

 

JAN MORI, klavir, 1.B kategorija - SREBRNA PLAKETA
učitelj: TOMISLAV FRANČIŠKOVIĆ

 

ALEKS MUHIČ, klavir, 1.A kategorija - BRONASTA PLAKETA
učiteljica: VESNA DOLAMIČ

 

ROK MLINAR, klavir, 1.B kategorija - BRONASTA PLAKETA
učiteljica: JELKA ŽUGELJ

 

LUCIJA STOPAR, flavta, 1.B kategorija - ZLATA PLAKETA
pri klavirju: IRENA KOBLAR, učiteljica: ŠPELA ŠNOFL

 

NIKOLAJ MAKUC, kljunasta flavta, 1.A kategorija - SREBRNA PLAKETA, 2. NAGRADA, POSEBNA NAGRADA
pri klavirju: MAJA CERKOVNIK, učiteljica: LJILJANA KOBAL

 

ZALA BANKO, kljunasta flavta, 1.C kategorija - SREBRNA PLAKETA, 2. NAGRADA
pri klavirju: MAJA CERKOVNIK, učiteljica: LJILJANA KOBAL

 

VITJA BELTRAM, flavta, 1.C kategorija - SREBRNA PLAKETA
pri klavirju: MATIJA POTISK, učiteljica: APOLONIJA GONTAREV BERGANT

 

KATARINA KASTELEC, flavta, 1.A kategorija - BRONASTA PLAKETA
pri klavirju: BARBARA GORIČAR, učiteljica: MOJCA KOLAR

 

ZALA ŠTEBLJAJ, kljunasta flavta, 1.C kategorija - BRONASTA PLAKETA
pri klavirju: BARBARA GORIČAR, učiteljica: MOJCA KOLAR

 

 

 

16. REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV LJUBLJANE

 

NIK MILEK, klarinet, 1.A kategorija - ZLATO PRIZNANJE
pri klavirju: ANDREJ GORIČAR, učitelj: DAMIR FAJFAR

 

MIHA KOŽELJ, klarinet, 1.B kategorija - ZLATO PRIZNANJE
pri klavirju: NEŽA KOŽELJ, učitelj: TOMAŽ KOLARspan>

 

DAVID MUHIČ, saksofon, 1.A kategorija - ZLATO PRIZNANJE
pri klavirju: ANDREJ GORIČAR, učitelj: DAMIR FAJFAR

 

MAKAR MITROVIĆ, saksofon, 1.A kategorija - ZLATO PRIZNANJE
pri klavirju: MATIJA POTISK, učitelj: TADEJ BOŽIČ

 

MATIC VUKADINOVIĆ KASTELIC, saksofon, 1.A kategorija - ZLATO PRIZNANJE
pri klavirju: MATIJA POTISK, učitelj: TADEJ BOŽIČ

 

ALEKS MUHIČ, klavir, 1.A kategorija - ZLATO PRIZNANJE
učiteljica: VESNA DOLAMIČ

 

JAN MORI, klavir, 1.B kategorija -ZLATO PRIZNANJE
učitelj: TOMISLAV FRANČIŠKOVIĆ

 

ROK MLINAR, klavir, 1.B kategorija - ZLATO PRIZNANJE
učiteljica: JELKA ŽUGELJ

 

MAJA ZEKIČ, klavir, 1.B kategorija - SREBRNO PRIZNANJE
učiteljica: JELKA ŽUGELJ

 

AJDA BELTRAM, klavir, 1.B kategorija - SREBRNO PRIZNANJE
učiteljica: JANA LESKOŠEK

 

NIKOLAJ MAKUC, kljunasta flavta, 1.A kategorija - ZLATO PRIZNANJE
pri klavirju: MAJA CERKOVNIK, učiteljica: LJILJANA KOBAL

 

ZALA ŠTEBLJAJ, kljunasta flavta, 1.C kategorija - ZLATO PRIZNANJE
pri klavirju: BARBARA GORIČAR, učiteljica: MOJCA KOLAR

 

ZALA BANKO, kljunasta flavta, 1.C kategorija - ZLATO PRIZNANJE
pri klavirju: MAJA CERKOVNIK, učiteljica: LJILJANA KOBAL

 

KATARINA KASTELEC, flavta, 1.A kategorija - ZLATO PRIZNANJE
pri klavirju: BARBARA GORIČAR, učiteljica: MOJCA KOLAR

 

VITJA BELTRAM, flavta, 1.C kategorija - ZLATO PRIZNANJE
pri klavirju: MATIJA POTISK, učiteljica: APOLONIJA GONTAREV BERGANT

 

LUCIJA STOPAR, flavta, 1.B kategorija - ZLATO PRIZNANJE
pri klavirju: IRENA KOBLAR, učiteljica: ŠPELA ŠNOFL

 

KATJA LEBEN, flavta, 1.B kategorija - SREBRNO PRIZNANJE
pri klavirju: TOMISLAV FRANČIŠKOVIĆ, učiteljica: KRISTINA PREMROV

 

LUCIJA MIKUŽ, flavta, 1.B kategorija - SREBRNO PRIZNANJE
pri klavirju: IRENA KOBLAR, učiteljica: ASJA GRAUF

 

TINKARA VUKADINOVIĆ KASTELIC, flavta, 1.B kategorija - BRONASTO PRIZNANJE
pri klavirju: MONIKA HŐFLER-GORENC, učiteljica: ANDREJA ČERNIGOJ

 

 

 

TEKMOVANJE SVIREL 2013, GRAD ŠTANJEL, APRIL 2013

 

NIKOLAJ MAKUC, kljunasta flavta, A kategorija, ZLATO PRIZNANJE
pri klavirju: MAJA CERKOVNIK, učiteljica: LJILJANA KOBAL

 

LORA KOZLEVČAR, violončelo, A kategorija, ZLATO PRIZNANJE
pri klavirju: LIJANA URŠIČ, učiteljica: IVA VRBANIĆ

 

ALENKA LAHAJNER, flavta, A kategorija, ZLATO PRIZNANJE
pri klavirju: BARBARA GORIČAR, učiteljica: MOJCA KOLAR

 

MIHA KOŽELJ, klarinet, B kategorija, ZLATO PRIZNANJE
pri klavirju: NEŽA KOŽELJ, učitelj: TOMAŽ KOLAR

 

ANA LOČNIŠKAR, violina, B kategorija, ZLATO PRIZNANJE
pri klavirju: ANDREJ GORIČAR, učiteljica: KATJA KLANČNIK JELENC

 

VITJA BELTRAM, flavta, C kategorija, ZLATO PRIZNANJE
pri klavirju: MATIJA POTISK, učiteljica: APOLONIJA GONTAREV BERGANT

 

PETER PODGORŠEK, klarinet, B kategorija, SREBRNO PRIZNANJE
pri klavirju: MATIJA POTISK, učitelj: VID PUŠPIS

 

BENJAMIN DANIEL HRIBAR, klarinet, B kategorija, SREBRNO PRIZNANJE
pri klavirju: BARBARA GORIČAR, učitelj: TOMAŽ KOLAR

 

ARNE PETRIČ, kljunasta flavta, A kategorija, BRONASTO PRIZNANJE
pri klavirju: MAJA CERKOVNIK, učiteljica: ŠPELA ŠNOFL

 

ELA KROPIVŠEK, violončelo, A kategorija, BRONASTO PRIZNANJE
pri klavirju: LIJANA URŠIČ, učiteljica: IVA VRBANIĆ

 

KATJA LEBEN, flavta, B kategorija, BRONASTO PRIZNANJE
pri klavirju: TOMISLAV FRANČIŠKOVIĆ, učiteljica: KRISTINA PREMROV

 

ANA KATARINA ČABRIAN, violina, B kategorija, BRONASTO PRIZNANJE
pri klavirju: LIJANA URŠIČ, učiteljica: MARJANA GOLEŽ

 

JAN KAUFMAN, klarinet, C kategorija, BRONASTO PRIZNANJE
pri klavirju: MATIJA POTISK, učitelj: VID PUPIS

 

GAL VIRŠEK ŽIGER, klarinet, C kategorija, BRONASTO PRIZNANJE
pri klavirju: MATIJA POTISK, učitelj: VID PUPIS

 

DAVOR LONČAR, violina, C kategorija, BRONASTO PRIZNANJE
pri klavirju: LIJANA URŠIČ, učiteljica: MARJANA GOLEŽ

 

 

 

2. MEDNARODNO TEKMOVANJE ZA PIANISTE "IVAN RIJAVEC", Kendov dvorec, Spodnja Idrija 2013

 

DORA DRESLER, kategorija »začetniki«/ 1. nagrada
Učiteljica: Mojca Furlan

 

VID JAHIČ, kategorija »začetniki«/ 3. nagrada
Učiteljica: Vesna Dolamič

 

JAN MORI, kategorija »mladi pianisti A«/ 1. nagrada
Učitelj: Tomislav Frančišković

 

UROŠ ČAKŠ, kategorija »mladi pianisti A«/ 2. nagrada
Učiteljica: Vesna Dolamič

 

 

 

1. MEDNARODNO KLAVIRSKO TEKMOVANJE“ACI BERTONCELJ” 2012, Glasbena šola Fran Korun Koželjski Velenje

 

IRIS KREN, kategorija junior, srebrno priznanje
Učiteljica: Mojca Furlan

 

DORA DRESLER, kategorija junior, srebrno priznanje
Učiteljica: Mojca Furlan

 

 

 

8. MEDNARODNO TEKMOVANJE ARS NOVA, Premio Paolo Spincich, Trst 2012

 

JANJA ŽNIDARČIČ, violina, kategorija B/ 3. nagrada
Učiteljica: Darinka Fabiani, pri klavirju: Polona Vratanar

 

ELA VINDIŠ, violina, kategorija B/ 4. nagrada
Učiteljica: Helena Zalaznik, pri klavirju: Neda Perko

 

MAJA ZEKIČ, klavir, kategorija B/ 3. nagrada
Učiteljica: Jelka Žugelj

 

HANA ŽNIDARŠIČ, klavir, kategorija B/ 4. nagrada
Učiteljica: Jelka Žugelj

 

ROK MLINAR, klavir, kategorija B/ 4. nagrada
Učiteljica: Jelka Žugelj

 

 

 

9. MEDNARODNO TEKMOVANJE BELTINCI 2013

 

NEJC POLJANEC, HARMONIKA, B KATEGORIJA, 2. nagrada
Učitelj: ŽELJKO ŠKOIĆ 

 

 

 

 

KOROŠKO KLAVIRSKO TEKMOVANJE, GŠ RADLJE OB DRAVI 2013

 

LUKA URBANC, I. KATEGORIJA, ZLATA NAGRADA
UčiteljIca: Darinka Kompan

JAKOB ZEIN ALHADY, I. KATEGORIJA, ZLATA NAGRADA
UčiteljIca: Darinka Kompan

BINA VERBIČ ŠALAMON, II. KATEGORIJA, ZLATA NAGRADA
Učiteljica: Mojca Furlan

 

DORA DRESLER, iII KATEGORIJA, ZLATA NAGRADA
Učiteljica: Mojca Furlan

 

ZALA BABIČ, iII KATEGORIJA, BRONASTA NAGRADA
Učiteljica: Jana Leskošek

 

Uroš Čakš, IV. KATEGORIJA , SREBRNA NAGRADA
Učiteljica: Vesna Dolamič

 

Jan Mori, VI. KATEGORIJA, SREBRNA NAGRADA
Učitelj: Tomislav Frančišković

 

HANA ŽNIDARŠIČ, VI. KATEGORIJA, BRONASTA NAGRADA
Učiteljica: Jelka Žugelj

Maja Zekič, VI. KATEGORIJA, BRONASTA NAGRADA
Učiteljica: Jelka Žugelj


URŠKA LUPŠA, VI. KATEGORIJA, BRONASTA NAGRADA
Učiteljica: Jana Leskošek

DUO HANA ŽNIDARŠIČ, MAJA ZEKIČ, II. KATEGORIJA, BRONASTA NAGRADA
Učiteljica: Jelka Žugelj

 

 

 

MEDNARODNO TEKMOVANJE TOMAŽ HOLMAR,
Malborghetto 30. 5. – 2. 6. 2013

 

ALEKS MUHIČ, a 1 KATEGORIJA, 83/100 točk
Učiteljica: Vesna Dolamič

UROŠ ČAKŠ, a 2 KATEGORIJA, 83/100 točk
Učiteljica: Vesna Dolamič

 

JURE ŽELJKO, a 2 KATEGORIJA, 84/100 točk
Učiteljica: Vesna Dolamič

 

17. MEDNARODNO TEKMOVANJE "GIOVANI STRUMENTISTI"  2013, Povoletto, Italija

 

NIKA ČRNKO, FLAVTA, kategorija a- 95,03/100 TOČK
Učiteljica: Nevenka Tršan Hočevar

 

ROK MLINAR, KLAVIR, kategorija b – 95,13/100 TOČK
Učiteljica: Jelka Žugelj

 

HANA ŽNIDARŠIČ, KLAVIR, kategorija B- 92,06/100 TOČK
Učiteljica: Jelka Žugelj

 

MARKO DEBEVEC, FLAVTA, kategorija b – 90,26/100 TOČK
Učiteljica: Nevenka Tršan Hočevar

 

MAJA ZEKIČ , KLAVIR, kategorija B- 86,50/100 TOČK
Učiteljica: Jelka Žugelj