Šolsko leto 2013/2014

 

 

43. TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV REPUBLIKE SLOVENIJE

 

JANJA ŽNIDARČIČ, URŠA RUPERT,

ISABELLA ČERNIGOJ PETEH, KRISTINA BREČKO

komorne skupine z godali, I. b kategorija, zlata plaketa, 1. nagrada

Učiteljica: Darinka Fabiani

 

VID ŠKETA, trobenta, I. b kategorija, zlata plaketa, 1. nagrada

Pri klavirju: Neda Perko, učitelj: Martin Dukarič

 

ROK ŠKERJANEC, trobenta, I. b kategorija, zlata plaketa, 2. nagrada

Pri klavirju: Neda Perko, učitelj: Martin Dukarič

 

LOVRO TAVČAR, trobenta, I. a kategorija, zlata plaketa

Pri klavirju: Neda Perko, učitelj: Martin Dukarič

 

GAŠPER GORTNAR, tuba, I. b kategorija, srebrna plaketa, 2. nagrada

Pri klavirju: Andrej Goričar, učitelj: Klemen Kladnik

 

LUKA POLJANEC, tolkala, I. c kategorija, srebrna plaketa

Pri klavirju: Neda Perko, učitelj: Nebojša Dačković

 

NEJC POLJANEC, harmonika, I. b kategorija, srebrna plaketa

Učitelj: Željko Škoić

 

NINA KRYŽANOWSKI, HANA ŽNIDARŠIČ

klavirski duo, I. b kategorija, bronasta plaketa

Učiteljici: Barbara Mrak, Jelka Žugelj

 

 

17. REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV LJUBLJANE

 

LOVRO TAVČAR, trobenta, I. a kategorija, zlato priznanje

Pri klavirju: Neda Perko, učitelj: Martin Dukarič

 

TIT HODŽAR, trobenta, I. a kategorija, srebrno priznanje

Pri klavirju: Andrej Goričar, učitelj:Klemen Kladnik

 

VID ŠKETA, trobenta, I. b kategorija, zlato priznanje

Pri klavirju: Neda Perko, učitelj: Martin Dukarič

 

ROK ŠKERJANEC, trobenta, I. b kategorija, zlato priznanje

Pri klavirju: Neda Perko, učitelj: Martin Dukarič

 

GAŠPER GORTNAR, tuba, I. b kategorija, zlato priznanje

Pri klavirju: Andrej Goričar, učitelj: Klemen Kladnik

 

NEJC POLJANEC, harmonika, I. b kategorija, zlato priznanje

Učitelj: Željko Škoić

 

NINA KRYŽANOWSKI, HANA ŽNIDARŠIČ,

klavirski duo, I. b kategorija, zlato priznanje

Učiteljici:Barbara Mrak, Jelka Žugelj

 

JANJA ŽNIDARČIČ, URŠA RUPERT,

ISABELLA ČERNIGOJ PETEH, KRISTINA BREČKO

komorne skupine z godali, I. b kategorija, zlato priznanje

Učiteljica: Darinka Fabiani

 

LUKA POLJANEC, tolkala, I. c kategorija, zlato priznanje

Pri klavirju: Neda Perko, učitelj: Nebojša Dačković

 

 

2. MEDNARODNO TEKMOVANJE EMONA , KGB Ljubljana 2013

 

ALENKA LAHAJNER, flavta, 1. kategorija, srebrna plaketa

Pri klavirju: Barbara Goričar, učiteljica: Mojca Kolar

 

 

9. MEDNARODNO TEKMOVANJE ARS NOVA, Trst 2013

 

ELA VINDIŠ, violina, B kategorija, 3. nagrada

Pri klavirju: Barbara Mrak, učiteljica: Helena Zalaznik

 

DAVOR LONČAR, violina, B kategorija, 3. nagrada

Pri klavirju: Matija Potisk, učiteljica: Marjana Golež

 

ROK MLINAR, klavir, B kategorija, 3. nagrada

Učiteljica: Jelka Žugelj

 

HANA ŽNIDARŠIČ, klavir, B kategorija, 4. nagrada

Učiteljica: Jelka Žugelj

 

 

3. TEKMOVANJE LEONA PFEIFERJA ZA VIOLINISTE,
KGB Ljubljana 2013

 

ABEL MODIC, violina, 1. kategorija, diploma o sodelovanju

Pri klavirju: Neda Perko, učiteljica: Špela Pirnat

 

LUKA LAH, violina, 4. kategorija, diploma o sodelovanju

Pri klavirju: Polona Vratanar, učiteljica: Stanka Dokuzova

 

 

3. TEKMOVANJE IVAN RIJAVEC, Idrija 2014

 

ŽIVA VIŠNJEI, klavir, kategorija začetniki, 2. nagrada

Učiteljica: Jasna Gorenšek

 

NAJA DUJIČ, klavir, kategorija začetniki, 3. nagrada

Učiteljica: Jasna Gorenšek

 

MIA KRČAR, klavir, kategorija začetniki, 3. nagrada

Učiteljica: Jasna Gorenšek

 

VERONIKA PLESTENJAK, klavir, kategorija mali pianisti, 3. nagrada

Učiteljica: Jasna Gorenšek

 

ROK MLINAR, klavir, kategorija mladi pianisti A, 3. nagrada

Učiteljica: Jelka Žugelj

 

 

6. MEDNARODNO TEKMOVANJE SVIREL, Štanjel 2014

 

NIKA ČRNKO, flavta, B kategorija, zlata diploma

Pri klavirju: Vladimir Mlinarić, učiteljica: Nevenka Tršan Hočevar

 

MAJA MORI, violina, B kategorija, zlata diploma/ finalistka

Pri klavirju: Tomislav Frančišković, učiteljica: Alenka Mežan

 

LUCIJA STOPAR, flavta, D kategorija, zlata diploma

Pri klavirju: Matija Potisk, učiteljica: Špela Šnofl

 

KATARINA KASTELEC, flavta, C kategorija, zlata diploma

Pri klavirju: Barbara Goričar, učiteljica: Mojca Kolar

 

BARBARA RODIČ, flavta, D kategorija, zlata diploma

Pri klavirju: Barbara Goričar, učiteljica: Mojca Kolar

 

NEJC POLJANEC, harmonika, C kategorija, zlata diploma

Učitelj: Željko Škoić

 

DAVID MUHIČ, saksofon, C kategorija, zlata diploma

Pri klavirju: Andrej Goričar, učitelj: Damir Fajfar

 

VALENTINA BENKIČ, flavta, B kategorija, zlata diploma

Pri klavirju: Barbara Goričar, učiteljica: Mojca Kolar

 

DAVOR LONČAR, violina, D kategorija, srebrna diploma

Pri klavirju: Matija Potisk, učiteljica: Marjana Golež

 

MIHA KOŽELJ, klarinet, D kategorija, srebrna diploma

Pri klavirju: Neža Koželj, učitelj: Tomaž Kolar

 

GAŠPER GORTNAR, TUBA, C kategorija, srebrna diploma

Pri klavirju: Andrej Goričar, učitelj: Klemen Kladnik

 

LARA PODGORŠEK, saksofon, C kategorija, srebrna diploma

Pri klavirju: Vladimir Mlinarić, učitelj: Tadej Božič

 

ANA LOČNIŠKAR, violina, C kategorija, srebrna diploma

Pri klavirju: Ksenja Pirc, učiteljica: Katja Klančnik Jelenc

 

LUCIJA MIKUŽ, flavta, D kategorija, srebrna diploma

Pri klavirju: Matija Potisk, učiteljica: Asja Grauf

 

REBECCA PLESTENJAK, klarinet, C kategorija, srebrna diploma

Pri klavirju: Andrej Goričar, učitelj: Damir Fajfar

 

KATJA LEBEN, flavta, D kategorija srebrna diploma

Pri klavirju: Tomislav Frančišković, učiteljica: Kristina Premrov

 

TEO HUMAR, klarinet, C kategorija, srebrna diploma

Pri klavirju: Andrej Goričar, učitelj: Damir Fajfar

 

TEREZIJA DEBEVEC, flavta, D kategorija, srebrna diploma

Pri klavirju: Tomislav Frančišković, učiteljica: Kristina Premrov

 

NIK MILEK, klarinet, B kategorija, srebrna diploma

Pri klavirju: Andrej Goričar, učitelj: Damir Fajfar

 

MAKAR MITROVIČ, saksofon, B kategorija, srebrna diploma

Pri klavirju: Vladimir Mlinarić, učitelj: Tadej Božič

 

BENJAMIN HRIBAR, klarinet, D kategorija, bronasta diploma

Pri klavirju: Barbara Goričar, učitelj: Tomaž Kolar

 

EVA DOBROVOLJC, flavta, D kategorija, bronasta diploma

Pri klavirju: Matija Potisk, učiteljica: Špela Šnofl

 

BLAŽ DEBEVC, trobenta, D kategorija, bronasta diploma

Pri klavirju: Andrej Goričar, učitelj: Klemen Kladnik

 

 

INTERNATIONAL MUSIC COMPETITION MUZIEKSTRAAT
EDITION 2014

 

JAKOB ZEIN ALHADY, klavir, kategorija “mladi virtuozi”, 2. nagrada

Učiteljica: Darinka Kompan

 

 

KOROŠKO KLAVIRSKO TEKMOVANJE 2014, GŠ Radlje ob Dravi

 

1. Kategorija

SANJA KOSTIĆ, zlata nagrada, učiteljica: Jana Leskošek

JERNEJ KUŠEJ, zlata nagrada, učitelj: Tomislav Frančišković

BRINA PERČIČ, zlata nagrada, učiteljica: Vesna Dolamič

 

2. Kategorija

MATEJ URBAJS, zlata nagrada in posebno priznanje za izjemno nadarjenost

Učiteljica: Barbara Mrak

LUKA URBANC, zlata nagrada, učiteljica: Darinka Kompan

JAKOB ZEIN ALHADY, zlata nagrada, učiteljica: Darinka Kompan

ANA BOŠTJANČIČ, zlata nagrada, učiteljica: Jelka Žugelj

NINA GRGIČ, bronasta nagrada, učiteljica: Jasna Gorenšek

ROK SUSIČ, bronasta nagrada, učiteljica: Vesna Dolamič

 

3. Kategorija

BINA VERBIČ ŠALAMON, srebrna nagrada, učiteljica: Mojca Furlan

ŽIVA VIŠNJEI, bronasta nagrada, učiteljica: Jasna Gorenšek

 

4. Kategorija

DORA DRESLER, zlata nagrada, učiteljica: Mojca Furlan

ALEKS MUHIČ, bronasta nagrada, učiteljica: Vesna Dolamič

 

5. Kategorija

UROŠ ČAKŠ, srebrna nagrada, učiteljica: Vesna Dolamič

JURE ŽELJKO, priznanje, Učiteljica: Vesna Dolamič

 

Kategorija 3 duo

NINA KRYŽANOWSKI, HANA ŽNIDARŠIČ, srebrna nagrada

Učiteljici: Barbara Mrak, Jelka Žugelj

 

 

TEKMOVANJE TOMAŽ HOLMAR, Malborghetto 2014

 

LUKA URBANC, klavir, kat. A junior, 100/100 točk,

1. nagada, absolutno 1. v kategoriji

Učiteljica: Darinka Kompan

 

DORA DRESLER, klavir, kategorija A 1 , 1. nagrada

Učiteljica: Mojca Furlan

 

 

18. CONCORSO INTERNAZIONALE PER GIOVANI STRUMENTISTI, Povoletto 2014

 

MATEJ URBAJS, klavir, kategorija A , 96/100 točk,

 - posebna nagrada za izbor sklad in interpretacijo

Učiteljica: Barbara Mrak

 

LORA KOZLEVČAR, violončelo, kategorija B, 96,87/100 točk,

- posebna nagrada za izbor skladb in interpretacijo

Pri klavirju: Matija Potisk, učiteljica: Iva Vrbanić

 

KATARINA RUPERT, klavir, kategorija B, 95,40/100 točk,

Učiteljica: Jana Leskošek

 

ROK MLINAR, klavir, kategorija B, 93,70/100 točk,

Učiteljica: Jelka Žugelj