Šolsko leto 2010/2011

 

40. TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV REPUBLIKE SLOVENIJE

  • URŠA DIMNIK in KATARINA LIPUŠČEK, klavirski duo, I. kategorija – SREBRNA PLAKETA
    Učiteljica: Mojca Furlan
  • DAVID MLINAR in ROK MLINAR, klavirski duo, I. kategorija – BRONASTA PLAKETA
    Učiteljica: Jelka Žugelj
  • NEJC POLJANEC, harmonika, I.a kategorija – BRONASTA PLAKETA
    Učitelj: Željko Škoić

 

 

MEDNARODNO TEKMOVANJE "UPOLOVA SVIREL", ŠTANJEL 2011

  • VITJA BELTRAM, flavta, kategorija B - ZLATO PRIZNANJE
    Učiteljica: Apolonija Gontarev, korepetitor: Borut Kraut
  • LUCIJA STOPAR, flavta, kategorija A - ZLATO PRIZNANJE
    Učiteljica: Špela Šnofl, korepetitor: Tomislav Frančišković
  • EVA DOBROVOLJC, flavta, kategorija A - ZLATO PRIZNANJE
    Učiteljica: Špela Šnofl, korepetitor: Tomislav Frančišković
  • DALIJA ČEBAŠEK, flavta, kategorija C - BRONASTO PRIZNANJE
    Učiteljica: Mateja Crnčan, korepetitor: Tomislav Frančišković

 

 

4. MEDNARODNI FESTIVAL PEVCEV "BRUNA ŠPILER", HERCEG NOVI

  • ZALA GLUHIĆ, TADEJA MLAKAR, NADIA TERNIFI, petje - 1. NAGRADA (tercet)
    Učiteljica: Edita Garčević-Koželj, korepetitor: Borut Kraut
  • ZALA GLUHIĆ, TADEJA MLAKAR, NADIA TERNIFI, petje - 1. NAGRADA
    (s solistko Urško Nagode)
    Učiteljica: Edita Garčević-Koželj, korepetitor: Borut Kraut

 

14. REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV LJUBLJANE

  • URŠA DIMNIK in KATARINA LIPUŠČEK, klavirski duo, I. kategorija – ZLATO PRIZNANJE
    Učiteljica: Mojca Furlan
  • DAVID MLINAR in ROK MLINAR, klavirski duo, I. kategorija – ZLATO PRIZNANJE
    Učiteljica: Jelka Žugelj
  • MAJA ZEKIČ in HANA ŽNIDARŠIČ, klavirski duo, I. kategorija – SREBRNO PRIZNANJE
    Učiteljica: Jelka Žugelj
  • NEJC POLJANEC, harmonika, I.a kategorija – ZLATO PRIZNANJE
    Učitelj: Željko Škoić
  • ALEKS VUJIĆ in EMA AJDA GOMEZELJ, kitarski duo, I. kategorija – SREBRNO PRIZNANJE
    Učitelj: Janez Briški
  • MIHA JELENČIČ, trobenta, I.b kategorija – SREBRNO PRIZNANJE
    UčitelJ: Martin Dukarič, korepetitor: Neda Perko
  • ROBERT RENER, trobenta, I.c kategorija – SREBRNO PRIZNANJE
    UčitelJ: Martin Dukarič, korepetitor: Neda Perko
  • DAVID TITOVŠEK, trobenta, I.c kategorija – SREBRNO PRIZNANJE
    UčitelJ: Martin Dukarič, korepetitor: Neda Perko
  • MARTIN CERKOVNIK, trobenta, I.c kategorija – BRONASTO PRIZNANJE
    UčitelJ: Martin Dukarič, korepetitor: Maja Cerkovnik

 

 

TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV "PREMIO PAOLO SPINCICH", TRST 2010

  • ROK MLINAR, klavir, kategorija·A - 1. NAGRADA
    Učiteljica: Jelka Žugelj
  • VITJA BELTRAM, flavta, kategorija·A - 2. NAGRADA
    Učiteljica: Apolonija Gontarev, korepetitor: Borut Kraut
  • PETJA OPLOTNIK, flavta, kategorija·B - 2. NAGRADA
    Učiteljica: Kristina Premrov, korepetitorica: Barbara Goričar
  • AJDA BELTRAM, klavir, kategorija·A - 3. NAGRADA
    Učiteljica: Jana Leskošek
  • DALIJA ČEBAŠEK, flavta, kategorija·B - 3. NAGRADA
    Učiteljica: Mateja Crnčan, korepetitor: Tomislav Frančišković
  • MAJA ZEKIČ, klavir, kategorija·A - 3. NAGRADA
    Učiteljica: Jelka Žugelj
  • NEJA FRKAL, flavta, kategorija·B - 4. NAGRADA
    Učiteljica: Kristina Premrov, korepetitorica: Barbara Goričar
  • ŽIVA KESIČ, flavta, kategorija·B - priznanje za udeležbo
    Učiteljica: Kristina Premrov, korepetitorica: Barbara Goričar
  • DAVID MLINAR, klavir, kategorija·B - priznanje za udeležbo
    Učiteljica: Jelka Žugelj

 

 

TEKMOVANJE MLADIH PEVCEV "LAZAR JOVANOVIĆ", BEOGRAD 2010

  • ZALA GLUHIĆ, TADEJA MLAKAR, NADIA TERNIFI, petje - 1. NAGRADA
    Učiteljica: Edita Garčević-Koželj, korepetitor: Borut Kraut
  • ZALA GLUHIĆ, TADEJA MLAKAR, NADIA TERNIFI, petje - 1. NAGRADA
    Učiteljica: Edita Garčević-Koželj, korepetitor: Borut Kraut