Za pravilen prikaz spletne strani, prosimo da nadgradite vaš brskalnik.

Šolsko leto 2021/22

51. tekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije, marec 2022

 

Aron Bizjak, saksofon, 1. b kategorija, 97,67/100, zlata plaketa in 1. nagrada

korepetitor: Vladimir Mlinarić, učitelj: Nika Deželak

 

Tilen Porenta, klarinet, 1. b kategorija, 97,67/100, zlata plaketa in 2. nagrada

korepetitor: Barbara Goričar, učitelj: Tomaž Kolar

 

Kvartet trobent: Martin Tavčar, Drejc Poljanec, Pia Sečnik, Ivo Movrin,

1. b kategorija, 97,33/100, zlata plaketa in 2. nagrada, učitelj: Martin Dukarič

 

Inti Črnigoj, flavta, 1. b kategorija, 97,00/100, zlata plaketa in posebno priznanje za najboljšo izvedbo skladbe slovenskega skladatelja

korepetitor: Maja Cerkovnik, učitelj: Ljiljana Kobal

 

Zala Zgonc, klavir, 1. b kategorija, 96,00/100, zlata plaketa

učitelj: Jelka Žugelj

 

Edvard Balkovec, klavir, 1. c kategorija, 96,00/100, zlata plaketa in posebno priznanje za najboljšo izvedbo skladbe slovenskega skladatelja

učitelj: Irena Urbanc

 

Lucija Elizabeta Tomaževič, flavta, 1. a kategorija, 95,67/100, zlata plaketa

korepetitor: Apolonija Vratanar, učitelj: Jerneja Čemažar

 

Daniel Bogataj, klarinet, 1. b kategorija, 95,67/100, zlata plaketa

korepetitor: Monika Hőfler, učitelj: Vid Pupis

 

Zarja Debeljak, kljunasta flavta, 1. c kategorija, 95,33/100, zlata plaketa

korepetitor: Matjaž Zobec, učitelj: Nevenka Tršan Hočevar

 

Dia Repnik, klarinet, 1. a kategorija, 95,00/100, zlata plaketa

korepetitor: Petra Milković Prosen, učitelj: Damir Fajfar

 

Urša Ziherl, kljunasta flavta, 1. c kategorija, 95,00/100, zlata plaketa

korepetitor: Matjaž Zobec, učitelj: Nevenka Tršan Hočevar

 

Maša Žagar, flavta, 1. b kategorija, 94,67/100, srebrna plaketa

korepetitor: Vladimir Mlinarić, učitelj: Mateja Crnčan

 

Alfred Popovič, klarinet, 1. b kategorija, 94,33/100, srebrna plaketa

korepetitor: Monika Hőfler, učitelj: Vid Pupis

 

Tian Pirnat, klavir, 1. a kategorija, 93,67/100, srebrna plaketa

učitelj: Jasna Gorenšek

 

Neža Pakiž Arko, flavta, 1. a kategorija, 93,00/100/100, srebrna plaketa

korepetitor: Barbara Goričar, učitelj: Mojca Kolar

 

Rubi Ostrožnik, flavta, 1. b kategorija, 91,00/100, srebrna plaketa

korepetitor: Maja Cerkovnik, učitelj: Ljiljana Kobal

 

Tinkara Lampič, flavta, 1. c kategorija, 87,00/100, bronasta plaketa

korepetitor: Vladimir Mlinarić, učitelj: Vesna Belić

 

VI. IMMCC MARIBOR 2022, International Music MasterClass and Competiton

Andraž Babšek, ustvarjanje, 4 a kategorija, 99,67/100, zlata nagrada in 1. mesto

učitelj: Nives Šebjan

 

Andraž Babšek, glasbena teorija, 4 c kategorija, 99/100, zlato priznanje in 1. mesto

učitelj: Nives Šebjan

 

Andraž Babšek, solfeggio, 4 b kategorija, 94,67/100, zlata nagrada in 3. mesto

učitelj: Nives Šebjan

 

1. slovensko tekmovanje »Mladi violinist«, april 2022

Maj Česenj, violina, V. kategorija, 8,8/10, 2. nagrada in diploma »Srebrni violinist« ter posebna nagrada za izvedbo skladbe A. Srebotnjaka: Slovenski ljudski plesi - Prekmurje

učitelj: Alenka Mežan, korepetitor: Irena Urbanc

 

Dnevi kitare 2022, GŠ Krško, april 2022

Ela Moder, kitara, 1. kategorija, 92,33/100, zlato priznanje in 3. nagrada

učitelj: Emir Ibrakić

 

Miša Marolt, kitara, 2. kategorija, 95,67/100, zlato priznanje in 1. nagrada

učitelj: Emir Ibrakić

 

Maks Berk, kitara, 4. kategorija, 91,83/100, zlato priznanje

učitelj: Emir Ibrakić

 

Julija Bučan, kitara, 4. kategorija, 91,50/100, zlato priznanje

učitelj: Emir Ibrakić

 

Boštjan Žagar, kitara, 5. kategorija, 86,33/100, srebrno priznanje

učitelj: Emir Ibrakić

 

13. World Open Online Competition, spletno tekmovanje, april 2022

Maks Berk, kitara, junior artist kategorija, 91,66/100, zlata plaketa

učitelj: Emir Ibrakić

 

Maja Jelovčan, flavta, middle junior kategorija, 89/100, srebrna plaketa

korepetitor: Ksenja Pirc, učitelj: Jerneja Čemažar

 

Mednarodno spletno tekmovanje Ubuntunguitarfest, december 2021

Maks Berk, kitara, 3. kategorija, 95,40/100, I nagrada

učitelj: Emir Ibrakić

 

Mednarodno tekmovanje klasične kitare veleposlaništva Španije v Sloveniji, GŠ Fran Korun Koželjski Velenje, november 2021

Maks Berk, kitara, 1. kategorija, 95,20/100, zlato priznanje

učitelj: Emir Ibrakić

 

5. mednarodno tekmovanje Varaždin, Woodwind & Brass, 29. 11. 2021- 8. 12. 2021

Aron Bizjak, saksofon, B kategorija, 97,33/100, I nagrada

korepetitor: Vladimir Mlinarić, učitelj: Weronika Partyka

 

Mia Božič, saksofon, A kategorija, 97/100, I nagrada

korepetitor: Vladimir Mlinarić, učitelj: Weronika Partyka

 

Drejc Poljanec, trobenta, B kategorija, 95,33/100, I nagrada

korepetitor: Monika Hőfler, učitelj: Martin Dukarič

 

Martin Tavčar, trobenta, C kategorija, 95,17/100, I nagrada

korepetitor: Monika Hőfler, učitelj: Martin Dukarič

 

Pia Sečnik, trobenta, B kategorija, 94,50/100, II nagrada

korepetitor: Monika Hőfler, učitelj: Martin Dukarič

 

Lars Sovič, saksofon, A kategorija, 94,33/100, II nagrada

korepetitor: Vladimir Mlinarić, učitelj: Weronika Partyka

 

Domen Porenta, saksofon, C kategorija, 92,33/100, II nagrada

korepetitor: Monika Hőfler, učitelj: Tadej Božič

 

Ivo Movrin, trobenta, B kategorija, 92/100, II nagrada

korepetitor: Monika Hőfler, učitelj: Martin Dukarič

 

15. mednarodno tekmovanje harmonikarjev za nagrado Avsenik, Begunje na Gorenjskem, januar 2022

Tomaž Jelovčan, klavirska harmonika, B kategorija, 92,33/100, srebrno priznanje

učitelj: Sašo Gale