Šolsko leto 2017/2018

 

47. tekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije

 

TRIO KLJUNASTIH FLAVT:

URŠA ZIHERL, AGATA PFLAUM, ZARJA DEBELJAK

komorne skupine s pihali, 1. a, 99/100, zlata plaketa in 2. nagrada

učiteljica: Nevenka Tršan Hočevar

 

ANAMARIJA LEBAR, violina, 1. b, 95/100, zlata plaketa

učiteljica: Alenka Mežan, korepetitor: Irena Urbanc

 

FILIP PERŠOLJA, kitara, 1. b, 93,60/100, srebrna plaketa in 3. nagrada

učitelj: Mario Babojelić

 

MANCA SEČNIK, violončelo, 1. b, 93,40/100, srebrna plaketa

učiteljica: Iva Vrbanić, korepetitor: Matija Potisk

 

GAJA JOVAN, kitara, 1. b, 92,40/100, srebrna plaketa

učiteljica: Milena Tomc

 

ADAM MODIC, viola, 2. a, 92,00/100, srebrna plaketa in 2. nagrada

učiteljica: Špela Pirnat, korepetitor: Neda Perko

 

ARON MODIC, violina, 1. a, 87/100, bronasta plaketa

učiteljica: Špela Pirnat, korepetitor: Neda Perko

 

47. tekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije

21. regijsko tekmovanje mladih glasbenikov Ljubljane

 

TRIO KLJUNASTIH FLAVT:

URŠA ZIHERL, AGATA PFLAUM, ZARJA DEBELJAK

komorne skupine s pihali, 1. a, napredujejo na državno tekmovanje

učiteljica: Nevenka Tršan Hočevar

 

ARON MODIC, violina, 1. a, napreduje na državno tekmovanje

učiteljica: Špela Pirnat, korepetitor: Neda Perko

 

ANAMARIJA LEBAR, violina, 1. b, napreduje na državno tekmovanje

učiteljica: Alenka Mežan, korepetitor: Irena Urbanc

 

MANCA SEČNIK, violončelo, 1. b, napreduje na državno tekmovanje

učiteljica: Iva Vrbanić, korepetitor: Matija Potisk

 

GAJA JOVAN, kitara, 1. b, napreduje na državno tekmovanje

učiteljica: Milena Tomc

 

FILIP PERŠOLJA, kitara, 1. b, napreduje na državno tekmovanje

učitelj: Mario Babojelić

 

MARUŠA GORTNAR, violina, 1. b, priznanje za udeležbo

učiteljica: Katja Klančnik Jelenc, korepetitor: Ksenja Pirc

 

JACINTA DRNOVŠEK, violončelo, 1. b, priznanje za udeležbo

učiteljica: Iva Vrbanić, korepetitor: Matija Potisk

 

URBAN MERŠE, kontrabas, 1. b, priznanje za udeležbo

učitelj: Miloš Jovanić, korepetitor: Apolonija Vratanar

 

KLARA MIKUŽ, violina, 1. c, priznanje za udeležbo

učiteljica: Marjana Golež, korepetitor: Matija Potisk

 

ABEL MODIC, violina, 1. c, priznanje za udeležbo

učiteljica: Špela Pirnat, korepetitor: Neda Perko

 

KLARA SEČNIK, violina, 1. c, priznanje za udeležbo

učiteljica: Alenka Mežan, korepetitor: Irena Urbanc

 

MEDNARODNO GLASBENO TEKMOVANJE "TOMAŽ HOLMAR", Naborjet, maj 2018

 

JAKOB ZEIN ALHADY, klavir, kategorija A2, 98/100, 1. nagrada

učiteljica: Kazimira Gale

 

Koroško klavirsko tekmovanje, Glasbena šola Radlje ob Dravi, maj 2018

 

JAKOB ZEIN ALHADY, klavir, kategorija 6, zlata nagrada

učiteljica: Kazimira Gale

 

Glasbeno tekmovanje Tartini 2018, Piran

 

SARA BOGATAJ, klavir, kategorija B, 93,50/100, prva nagrada

učiteljica: Irena Urbanc

 

10. MEDNARODNO GLASBENO TEKMOVANJE IN FESTIVAL ZA SOLISTE TER KOMORNE SKUPINE SVIREL, marec, april, 2018

 

LENART PETERNEL, trobenta, kategorija Elementary, 100/100, zlata plaketa

učitelj: Martin Dukarič, korepetitor: Irena Urbanc

 

LOVRO TAVČAR, trobenta, kategorija Intermediate, 98/100, zlata plaketa

učitelj: Martin Dukarič, korepetitor: Irena Urbanc

 

KLARA MIKUŽ, violina, kategorija Intermediate, 97/100, zlata plaketa

učiteljica: Marjana Golež, korepetitor: Matija Potisk

 

TIT HODŽAR, trobenta, kategorija Intermediate, 96/100, zlata plaketa

učitelj: Klemen Kladnik, korepetitor: Andrej Goričar

 

KAROLINA BUHOVAC, violina, kategorija Beginner, 95,5/100, zlata plaketa

učiteljica: Marjana Golež, korepetitor: Matija Potisk

 

AJDA EISELT, violina, kategorija Junior, 95/100, zlata plaketa

učiteljica: Marjana Golež, korepetitor: Matija Potisk

 

NIKOLAJ MAKUC, flavta, kategorija Intermediate, 95/100, zlata plaketa

učiteljica: Ljiljana Kobal, korepetitor: Maja Cerkovnik

 

LANA TANITA NEMEC, violina, kategorija Intermediate, 94/100, srebrna plaketa

učitelj: Peter Kranjec, korepetitor: Apolonija Vratanar

 

DUO MODIC: ABEL IN ADAM MODIC, komorne skupine s strunskimi instrumenti, kategorija Intermediate, 90/100, srebrna plaketa

učiteljica: Špela Pirnat

 

SANJA KOSTIĆ, klavir, kategorija Intermediate, 90/100, srebrna plaketa

učiteljica: Jana Leskošek

 

DAŠA MELEŠČENKO, violina, kategorija Junior, 88/100, bronasta plaketa

učiteljica: Anastazija Gorenc, korepetitor: Katarina Šuštar

 

MIHA PILIČ TURK, klavir, kategorija Intermediate, 88/100, bronasta plaketa

učiteljica: Barbara Jovan

 

SARA IVANC, klavir, kategorija Elementary, 85/100, bronasta plaketa

učiteljica: Barbara Jovan

 

MEDNARODNO TEKMOVANJE PIANISTOV MEMORIJAL JURICA MURAI IN MURAI GRAND PRIX, Varaždin, april 2018

 

MARTIN BELUŠIČ, klavir, kategorija D, 86,40/100, III nagrada

učitelj: Andrej Goričar

 

VASJA BELUŠIČ, klavir, kategorija B, 82,66/100, priznanje

učitelj: Andrej Goričar

 

15. MEDNARODNO TEKMOVANJE DAVORIN JENKO, Beograd, marec 2018

 

EMANUEL ŽEBOVEC,  trobenta, A kategorija, 95,75/100, zlato priznanje

učitelj: Klemen Kladnik, korepetitor: Andrej Goričar

 

TIT HODŽAR, trobenta, A kategorija, 94,13/100, srebrno priznanje

učitelj: Klemen Kladnik, korepetitor: Andrej Goričar

 

EMONA 2018, Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana

 

KLARA BIZANT, flavta, 1. kategorija, 97,14/100, zlata plaketa

učiteljica: Mojca Kolar, korepetitor: Barbara Goričar

 

VALENTINA BENKIČ, flavta, 2. kategorija, 94,57/100, srebrna plaketa

učiteljica: Mojca KOlar, korepetitor: Barbara Goričar

 

12. mednarodno tekmovanje harmonikarjev za nagrado Avsenik, Begunje na Gorenjskem

 

ŽAN KAJZAR, klavirska harmonika, C kategorija, 95/100, zlato priznanje

učitelj: Sašo Gale