Za pravilen prikaz spletne strani, prosimo da nadgradite vaš brskalnik.

Kontakt

Glasbena šola Franca Šturma

Celovška cesta 98
1000 Ljubljana

 

Tel: 01/500 1562 
(od 9.00 do 14.00)

 

Elektronska pošta: 

...

...

 

 

Daniel Šimek

 Daniel.Simek@gsfrancasturma.si
Željko Škoić  Zeljko.Skoic@gsfrancasturma.si

Jožica Zupančič

 Jozica.Zupancic@gsfrancasturma.si

 

 

Učitelji violine

Stanka Dokuzova Stanka.Dokuzova@gsfrancasturma.si
Marjana Golež Marjana.Golez@gsfrancasturma.si
Ana Marija Jurečič AnaMarija.Jurecic@gsfrancasturma.si
Katja Klančnik Jelenc Katja.Jelenc@gsfrancasturma.si
Peter Kranjec Peter.Kranjec@gsfrancasturma.si
Petra Kravos Petra.Kravos@gsfrancasturma.si
Helena Marolt Helena.Marolt@gsfrancasturma.si
Alenka Mežan Alenka.Mezan@gsfrancasturma.si
Špela Pirnat Spela.Pirnat@gsfrancasturma.si

 

 

Učitelji violončela

Nuša Planinc Nusa.Planinc@gsfrancasturma.si
Anja Ravnikar Zabukovšek Anja.RavnikarZabukovsek@gsfrancasturma.si
Neža Verstovšek Neza.Verstovsek@gsfrancasturma.si
Iva Vrbanić Iva.Vrbanic@gsfrancasturma.si
Ratimir Zekić Ratimir.Zekic@gsfrancasturma.si

 

 

Učitelj kontrabasa

Miloš Jovanić Milos.Jovanic@gsfrancasturma.si

 

 


Učiteljice flavte

Vesna Belić Vesna.Belic@gsfrancasturma.si
Anja Burnik Anja.Burnik@gsfrancasturma.si
Mateja Crnčan Mateja.Crncan@gsfrancasturma.si
Jerneja Čemažar Jerneja.Cemazar@gsfrancasturma.si
Andreja Černigoj Andreja.Cernigoj@gsfrancasturma.si
Apolonija Gontarev Bergant Apolonija.Bergant@gsfrancasturma.si
Ljiljana Kobal Ljiljana.Kobal@gsfrancasturma.si
Mojca Kolar Mojca.Kolar@gsfrancasturma.si
Špela Koren Girandon Spela.Kgirandon@gsfrancasturma.si
Špela Šnofl Spela.Snofl@gsfrancasturma.si
Nevenka Tršan Hočevar Nevenka.TrsanHocevar@gsfrancasturma.si

  

Učitelji klarineta

Damir Fajfar Damir.Fajfar@gsfrancasturma.si
Tomaž Kolar Tomaz.Kolar@gsfrancasturma.si
Vid Pupis Vid.Pupis@gsfrancasturma.si

 

Učitelja saksofona

Tadej Božič Tadej.Bozic@gsfrancasturma.si
Nika Deželak Nika.Dezelak@gsfrancasturma.si

 

Učiteljica oboe

Tjaša Škvorc Tjasa.Skvorc@gsfrancasturma.si

 

Učitelji trobil

Kristjan Zupan Kristjan.Zupan@gsfrancasturma.si
Klemen Kladnik Klemen.Kladnik@gsfrancasturma.si
Žan Tkalec Zan.Tkalec@gsfrancasturma.si

 

Učitelja tolkal

Marko Jurečič Marko.Jurecic@gsfrancasturma.si
Ernest Kramar Ernest.Kramar@gsfrancasturma.si

 

 

 Vid Pupis  Vid.Pupis@gsfrancasturma.si
 Darinka Fabiani  Darinka.Fabiani@gsfrancasturma.si
 Katja Klančnik Jelenc  Katja.Jelenc@gsfrancasturma.si
 Daniel Šimek  Daniel.Simek@gsfrancasturma.si
 Emir Ibrakić  Emir.Ibrakic@gsfrancasturma.si

 

 

Spletna stran:

www.gsfrancasturma.si

 

Prispevek staršev za šolanje:
...