Za pravilen prikaz spletne strani, prosimo da nadgradite vaš brskalnik.

Šolsko leto 2020/21

 

50. tekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije

Komorna skupina Barok: Zarja Debeljak, Urša Ziherl, Eliza Gorenčič, komorne skupine s pihali, 1. B kategorija, 98/100, zlata plaketa in 2. nagrada

Učiteljici: Nevenka Tršan Hočevar, Irena Urbanc

 

Filip Aleksander Peršolja, kitara, 1. C kategorija, 97/100, zlata plaketa in 3. nagrada 

Učitelj: Mario Babojelić

 

Dominik Jelenc, kontrabas, 1. C kategorija, 97/100, zlata plaketa in 3. nagrada

Učitelj: Miloš Jovanić, korepetitor: Irena Urbanc

 

Manca Sečnik, violončelo, 1. C kategorija, 96,67/100, zlata plaketa in 3. nagrada

Učiteljica: Iva Vrbanić, korepetitor: Sanja Ibrakić

 

Maj Česenj, violina, 1. B kategorija, 96,67/100, zlata plaketa

Učiteljica: Alenka Mežan, korepetitor: Irena Urbanc

 

Urban Merše, kontrabas, 1. C kategorija, 96/100, zlata plaketa

Učitelj: Miloš Jovanić, korepetitor: Irena Urbanc

 

Maruša Gortnar, viola, 1. C kategorija, 95/100, zlata plaketa in 2. nagrada 

Učiteljica: Špela Pirnat, korepetitor: Lidija Zupančič

 

Petra Skale Demšar, violina, 1. A kategorija, 93,67/100, srebrna plaketa

Učiteljica: Katja klančnik Jelenc, korepetitor: Sanja Ibrakić

 

Maks Jelovčan, violina, 1. B kategorija, 93/100, srebrna plaketa

Učiteljica: Katja Klančnik Jelenc, korepetitor: Sanja Ibrakić

 

Mak Pehani, violina, 1. B kategorija, 89,33/100, bronasta plaketa

Učiteljica: Petra Kravos, korepetitor: Katarina Šuštar

 

Aron Modic, violina, 1. C kategorija, 88/100, bronasta plaketa

Učiteljica: Špela Pirnat, korepetitor: Lidija Zupančič

 

Bolero, 1. mednarodno tekmovanje tolkalistov, Muta, junij 2021

Jaka Bobič, II. kategorija, zlata plaketa s pohvalo, III. nagrada

Učitelj: Marko Jurečič, korepetitor: Polona Vratanar

 

Val Podgorelec, I. kategorija, zlata plaketa

Učitelj: Ernest Kramar, korepetitor: Polona Vratanar

 

Lovro Banko, II. kategorija, srebrna plaketa

Učitelj: Ernest Kramar, korepetitor: Polona Vratanar

 

Martin Godina, II. kategorija, srebrna plaketa

Učitelj: Marko Jurečič, korepetitor: Polona Vratanar

 

 

10. mednarodno koroško klavirsko tekmovanje, maj 2021, spletno tekmovanje

Zala Zgonc, klavir, kategorija 5, zlata nagrada, posebno priznanje za najbolje izvedeno delo iz obdobja klasicizma

Učiteljica: Jelka Žugelj

 

Maša Stopar, klavir, kategorija 2, srebrna nagrada

Učiteljica: Sanja Ibrakić

 

15. mednarodno tekmovanje Ars Nova, april 2021, spletno tekmovanje

Mak Pehani, violina, B-kategorija, 92/100, 2. nagrada

Učiteljica: Petra Kravos, korepetitor: Katarina Šuštar

 

Petra Skale Demšar, violina, A-kategorija, 87/100, 3. nagrada

Učiteljica: Katja Klančnik Jelenc, korepetitor: Sanja Ibrakić

 

V. IMMCC Maribor 2021, spletno tekmovanje

Klara Bizant, solfeggio, IV-b kategorija, 96,33/100, zlata nagrada

Učiteljica: Nives Šebjan