Koledar nastopov 2019/20

Datum

Nastop

 

OKTOBER 2019

 

 

SR 23. 10.

Podružnični nastopi

 

NOVEMBER 2019 

 

 

SR 13. 11.

Večer pihal, trobil in tolkal

 

SR 20. 11.

Godalni in kitarski večer

 

SR 27. 11.

Klavirski in harmonikarski večer

 

DECEMBER 2019  

 

 

 

TO 3. 12.

Glasbeni večer v Viteški dvorani Križank

 

SR 4. 12.

Glasbeni večer v Viteški dvorani Križank

 

TO 10. 12.

Nastop Godalnega orkestra I in Mladinskega pevskega zbora GŠ Franca Šturma

 

SR 11. 12.

Klavirsko šolsko tekmovanje učencev 3. in 4. razreda

 

PO 16. 12.

Nastop Pihalnih orkestrov I in II /Nastop kitarskega ansambla

 

SR 18. 12.

Podružnični nastopi

 

ČE 19. 12.

Nastop Godalnega orkestra II /Nastop harmonikarskega orkestra GŠ Franca Šturma

 

JANUAR  2020

 

 

 

SR 15. 1.

Skupni razredni nastopi

 

SR 22. 1.

Skupni razredni nastopi

 

SR 29. 1.

 Podružnični nastopi

 

FEBRUAR 2020  

   

3. 2.-7. 2.

23. predtekmovanje TEMSIG

 

SR 5. 2.

Skupni razredni nastopi

Dan flavte

 

SR 12. 2.

Koncert pihalnih orkestrov GŠ Franca Šturma in KGB Maribor v Slovenski filharmoniji

Šolsko violinsko tekmovanje

 

 PE 28. 2.

Klavirski dan

 

MAREC 2020 

 

 

SR 4. 3.

Večer komorne igre

 

PE 6. 3.

Revija ljubljanskih glasbenih šol

 

4. 3.-18. 3.

49. tekmovanje TEMSIG

 

SR 11. 3.

Godalni in kitarski večer

 

ČE 12. 3.

Gostovanje GŠ franca Šturma v GŠ Trebnje - učenci flavte

 

SR 18. 3.

Večer pihal, trobil in tolkal

 

SR 20. 3.

Šolsko tekmovanje učencev kitare in nastop z GŠ Ljubljana Moste - Polje

 

SR 25. 3.

Klavirski in harmonikarski večer

 

27. 3. - 28. 3.

Revija pihalnih orkestrov v Šentjurju pri Celju

 

APRIL 2020  

 

 

SR 1. 4.

Letni koncert solistov in komornih skupin v Slovenski filharmoniji 

PE 3. 4.

Nastop učencev 1. razreda, podružnica Medvode

SR 8. 4.

Nastop učencev 1. razreda, podružnica Bežigrad

SR 15. 4.

Nastop učencev 1. razreda, šišenske podružnice in podružnica Šentvid

17. 4. - 18. 4.

Revija godalnih orkestrov v Postojni

PE 17. 4.

 Nastop učencev 1. razreda, podružnica Črnuče

SR 22. 4.

 Podružnični nastopi

MAJ  2020

 

SR 13. 5.

Predstavitveni nastop pred vpisom novih učencev v dvorani šole, Drenikova ulica 32

PE 15. 5.

Predstavitveni nastop v Kulturnem domu Medvode

SR 20. 5.

Večer učencev 8. razreda

JUNIJ 2020 

 

SR 3. 6.

Letni koncert orkestrov v Slovenski filharmoniji

SR 10. 6.

Večer učencev tekmovalcev