Koledar nastopov 2017/18

Datum

Nastop

 

OKTOBER

 

 

SR 25. 10.

Podružnični nastopi

 

ČE 26. 10.

Nastop Pihalnega orkestra I GŠ Franca Šturma v Moderni galeriji

 

NOVEMBER

 

 

SR 15. 11.

Podružnični nastopi

 

SR 22. 11.

Godalni in kitarski večer

 

SR 29. 11.

Klavirski večer

 

DECEMBER  

 

 

 

SR 6. 12.

Večer pihal, trobil, tolkal in harmonike

 

SR 6. 12.

Šolsko tekmovanje učencev klavirja - 3. in 4. razreda

 

SR 13. 12.

Glasbeni večer

 

ČE 14. 12.

Harmonika v komornih zasedbah

 

PO 18. 12.

Nastop Pihalnih orkestrov I in II GŠ Franca Šturma

 

TO 19. 12.

Nastop Godalnega orkestra I in Pevskega zbora GŠ Franca Šturma

 

SR 20. 12.

Praznični podružnični nastopi

 

ČE 21. 12.

Nastop Godalnega orkestra II GŠ Franca Šturma

 

ČE 21. 12.

Gostovanje GŠ Franca Šturma v Zagrebu

 

JANUAR

 

 

 

SR 10. 1.

Dan flavte

 

SR 17. 1.

Skupni razredni nastopi – pihala, godala

 

SR 24. 1.

Skupni razredni nastopi – klavir, kitara

Skupni razredni nastopi – pihala, trobila, tolkala

 

SR 31. 1.

Skupni razredni nastopi - klavir, harmonika

 

FEBRUAR  

   

1. 2.-6. 2.

 21. regijsko tekmovanje TEMSIG

 

SR 7. 2.

Podružnični nastopi – Ob kulturnem prazniku

 

SR 14. 2.

Večer komorne igre

 

ČE 15. 2.

Koncert pihalnih orkestrov GŠ Franca Šturma in GŠ Koper v Slovenski filharmoniji

 

MAREC

 

 

 PE 2. 3.

 Revija ljubljanskih glasbenih šol

 

5. 3.-16. 3.

47. tekmovanje TEMSIG

 

SR 7. 3.

Play Along za učence klarineta z GŠ Ljubljana Moste - Polje

 

SR 21. 3.

Podružnični nastopi

 

SR 28. 3.

Šolsko tekmovanje učencev kitare in nastop  z GŠ Ljubljana Moste - Polje

 

SR 28. 3.

Večer pihal, trobil, tolkal in harmonike

 

APRIL  

 

 

SR 4. 4.

Godalni večer

SR 11. 4.

Klavirski večer, Večer skladb C. Debussyja

SR 18. 4.

Glasbeni večer

20. 4. 21. 4.

Revija godalnih orkestrov

SR 25. 4.

Podružnični nastopi

ČE 26. 4.

Gostovanje pihalnih orkestrov v Kopru

MAJ

 

SR 16. 5.

Predstavitveni nastop pred vpisom  novih učencev

SR 9.-17. 5.

Podružnični nastopi - učenci 1. razreda

SR 23. 5.

Zaključni nastop učencev višje stopnje

SR 30. 5.

Letni koncerti orkestrov - Dan šole

JUNIJ

 

SR 6. 6.

Večer tekmovalcev