Za pravilen prikaz spletne strani, prosimo da nadgradite vaš brskalnik.

Šolska publikacija 2020/21

Dragi učenke in učenci, spoštovani starši,

v Šolski publikaciji Glasbene šole Franca Šturma za šolsko leto 2020/21 vam predstavljamo informacije o šoli in poteku vzgojno-izobraževalnega dela ter drugih načrtovanih aktivnostih.

V okoliščinah, ko nam zaradi epidemioloških razmer, povezanih z boleznijo covid-19, ni dano, da bi pouk in nastopi ves čas potekali na ustaljen način, v šoli in na koncertnih odrih, se z vsemi močmi trudimo, da tudi pri pouku na daljavo učencem omogočimo nadaljnje razvijanje glasbenih potencialov in doseganje zastavljenih učnih ciljev za to šolsko leto.

Dragi učenke in učenci, verjamemo, da nam bo s skupnimi močmi in prizadevanji za zajezitev širjenja epidemije uspelo ponovno ustvariti pogoje za izvajanje pouka v šoli ter za naša težko pričakovana srečanja na nastopih in koncertih, kjer boste lahko prikazali svoje glasbene dosežke in za to prejeli zasluženo naklonjenost poslušalcev.

Ostanimo zdravi ter povezani v ljubezni do glasbe in glasbene umetnosti!

Magdalena Međeral, ravnateljica

ŠOLSKA PUBLIKACIJA 2020/21