Šolsko leto 2018/2019
48. tekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije
ARON BIZJAK, saksofon, 1. a, 96,67/100, zlata plaketa in 3. nagrada
učiteljica: Weronika Partyka, korepetitor: Matija Potisk
ZARJA DEBELJAK, kljunasta flavta, 1. b, 95,67/100, zlata plaketa in 1. nagrada
učiteljica: Nevenka Tršan Hočevar, korepetitor: Danijel Brecelj
KLARA BIZANT, flavta, 1. b, 95,33/100, zlata plaketa
učiteljica: Mojca Kolar, korepetitor: Barbara Goričar
BRINA KOLAR, klarinet, 1. a, 94,67/100, srebrna plaketa
učitelj: Tomaž Kolar, korepetitor: Barbara Goričar
EDVARD BALKOVEC, klavir, 1. a, 94,33/100
učiteljica: Irena Urbanc
IZABELA STRES, klarinet, 1. b, 93,33/100, srebrna plaketa
učitelj: Tomaž Kolar, korepetitor: Barbara Goričar
ELA PODBORŠEK, flavta, 1. b, 93,33/100, srebrna plaketa
učiteljica: Špela Šnofl, korepetitor: Matija Potisk
MARTIN BELUŠIČ, klavir, 1. c, 93,00/100, srebrna plaketa
učitelj: Andrej Goričar
URŠA ZIHERL, kjunasta flavta, 1. b, 92,67/100, srebrna plaketa, 2. nagrada
učiteljica: Nevenka Tršan Hočevar, korepetitor: Danijel Brecelj
NIKI HLADNIK, klarinet, 1. b, 92,33/100, srebrna plaketa
učitelj: Damir Fajfar, korepetitor: Andrej Goričar
SARA BOGATAJ, klavir, 1. b, 92,33/100, srebrna plaketa
učiteljica: Irena Urbanc
ZALA ZGONC, klavir, 1. a, 90,00/100, srebrna plaketa
učiteljica: Jelka Žugelj
AGATA PFLAUM, kjunasta flavta, 1. c, 87,67/100, bronasta plaketa
učiteljica: Nevenka Tršan Hočevar, korepetitor: Danijel Brecelj
ELIZA GORENČIČ, klavir, 1. b, 86,67/100, bronasta plaketa
učiteljica: Irena Urbanc
JAKOB ZEIN ALHADY, klavir, 1. c, 86,00/100, bronasta plaketa
učiteljica: Kazimira Gale
22. predtekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije
ARON BIZJAK, saksofon, 1.a, napreduje na državno tekmovanje
učiteljica: Weronika Partyka, korepetitor: Matija Potisk
ZARJA DEBELJAK, kjunasta flavta, 1. b, napreduje na državno tekmovanje
učiteljica: Nevenka Tršan Hočevar, korepetitor: Danijel Brecelj
URŠA ZIHERL, kljunasta flavta, 1. b, napreduje na državno tekmovanje
učiteljica: Nevenka Tršan Hočevar, korepetitor: Danijel Brecelj
AGATA PFLAUM, kljunasta flavta, 1. c, napreduje na državno tekmovanje
učiteljica: Nevenka Tršan Hočevar, korepetitor: Danijel Brecelj
KLARA BIZANT, flavta, 1. b, napreduje na državno tekmovanje
učiteljica: Mojca Kolar, korepetitor: Barbara Goričar
ELA PODBORŠEK, flavta, 1. b, napreduje na državno tekmovanje
učiteljica: Špela Šnofl, korepetitor: Matija Potisk
BRINA KOLAR, klarinet, 1. a, napreduje na državno tekmovanje
učitelj: Tomaž Kolar, korepetitor: Barbara Goričar
IZABELA STRES, klarinet, 1. b, napreduje na državno tekmovanje
učitelj: Tomaž Kolar, korepetitor: Barbara Goričar
NIKI HLADNIK, klarinet, 1. b, napreduje na državno tekmovanje
učitelj: Damir Fajfar, korepetitor: Andrej Goričar
EDVARD BALKOVEC, klavir, 1. a, napreduje na državno tekmovanje
učiteljica: Irena Urbanc
ZALA ZGONC, klavir, 1. a, napreduje na državno tekmovanje
učiteljica: Jelka Žugelj
SARA BOGATAJ, klavir, 1. b, napreduje na državno tekmovanje
učiteljica: Irena Urbanc
ELIZA GORENČIČ, klavir, 1. b, napreduje na državno tekmovanje
učiteljica: Irena Urbanc
JAKOB ZEIN ALHADY, klavir, 1. c, napreduje na državno tekmovanje
učiteljica: Kazimira Gale
MARTIN BELUŠIČ, klavir, 1. c, napreduje na državno tekmovanje
učitelj: Andrej Goričar
NEVA MASTNAK, klavir, 1. a, priznanje za udeležbo
učiteljica: Jelka Žugelj
NADJA VOLK, flavta, 1. b, priznanje za udeležbo
učiteljica: Mojca Kolar, korepetitor: Barbara Goričar
MANCA KAVČNIK, flavta, 1. c, priznanje za udeležbo
učiteljica: Nevenka Tršan Hočevar, korepetitor: Danijel Brecelj
Koroško klavirsko tekmovanje, Glasbena šola Radlje ob Dravi, maj 2019
SARA MODER, klavir, 3. kategorija, srebrna nagrada
učiteljica: Kazimira Gale
JAKOB ZEIN ALHADY, klavir, 7. kategorija, srebrna nagrada
učiteljica: Kazimira Gale
Mednarodno glasbeno tekmovanje Tomaž Holmar, Naborjet, maj 2019
SARA MODER, klavir, A1 kategorija, 2. nagrada, 90/100
učiteljica: Kazimira Gale
JAKOB ZEIN ALHADY, klavir, A3 kategorija, 2. nagrada, 94/100
učiteljica: Kazimira Gale
Mednarodno tekmovanje Per Giovani Strumentisti, Povoletto, junij 2019
NEVA MASTNAK, klavir, A kategorija, 90,42/100
učiteljica: Jelka Žugelj
MANCA SEČNIK, violončelo, B kategorija, 95/100
učiteljica: Iva Vrbanić, korepetitor: Matija Potisk
LAURA PETRIN, klavir, B kategorija, 92,20/100
učiteljica: Jana Leskošek
Dnevi kitare 2019, Glasbena šola Krško, april 2019
FILIP PERŠOLJA, kitara - solo, 96,00/100, zlato priznanje in 3. nagrada
učitelj:Mario Babojelić
13. mednarodno tekmovanje harmonikarjev za nagrado Avsenik 2019
ŽAN KAJZAR, harmonika, C-kategorija, 96,83/100, zlato priznanje
učitelj: Sašo Gale