Šolsko leto 2016/2017

 

46. tekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije

 

LOVRO TAVČAR, trobenta, 1.b, zlata plaketa in 1. nagrada

učitelj: Martin Dukarič, pri klavirju: Neda Perko

 

TIT HODŽAR, trobenta, 1.b, zlata plaketa, 3. nagrada in posebno priznanje za najboljšo izvedbo skladbe slovenskega skladatelja

učitelj: Klemen Kladnik, pri klavirju: Andrej Goričar (posebna nagrada korepetitorju za zgledno sodelovanje s tekmovalcem in umetniško podporo v posamezni kategoriji)

 

LENART PETERNEL, trobenta, 1.b, srebrna plaketa

učitelj: Martin Dukarič, pri klavirju: Neda Perko

 

20. regijsko tekmovanje mladih glasbenikov Ljubljane

 

LOVRO TAVČAR, trobenta, kategorija 1.b, zlato priznanje

učitelj: Martin Dukarič, pri klavirju: Neda Perko

 

TIT HODŽAR, trobenta, kategorija 1.b, zlato priznanje

učitelj: Klemen Kladnik, pri klavirju: Andrej Goričar

 

LENART PETERNEL, trobenta, kategorija 1.b, zlato priznanje

učitelj: Martin Dukarič, pri klavirju: Neda Perko

 

21. tekmovanje Concorso Internazionale per Giovani Strumentisti

 

LORA KOZLEVČAR, violončelo, kategorija C, 96,68/100, 1. mesto, 2. nagrada

učiteljica: Iva Vrbanić, pri klavirju: Matija Potisk

 

 

LOVRO TAVČAR, trobenta, kategorija B, 96,46/100, 1. mesto, 1. nagrada

učitelj: Martin Dukarič, pri klavirju: Neda Perko

 

 

MANCA SEČNIK, violončelo, kategorija A, 95,00/100

učiteljica: Iva Vrbanić, pri klavirju: Matija Potisk

 

KATARINA URBANČ, klavir, kategorija A, 92,40/100

učiteljica: Jasna Gorenšek

 

SARA MAVRIČ, klavir, kategorija A, 90,08/100

učiteljica: Lijana Uršič

 

SARA IVANC, klavir, kategorija A, 83,26/100

učiteljica: Barbara Jovan

 

 

JAKOB ZEIN ALHADY, klavir, kategorija B, 96,32/100

učiteljica: Kazimira Gale

 

ŽIVA VIŠNJEI, klavir, kategorija B, 93,84/100

učiteljica: Jasna Gorenšek

 

ZALA BABIČ, klavir, kategorija B, 93,34/100

učiteljica: Jana Leskokšek

 

JAKOB VRAZ, trobenta, kategorija B, 91,20/100

učitelj: Martin Dukarič, pri klavirju: Neda Perko

 

 

ŠPELA LARA POTOČNIK, kategorija C, 85,78/100

učitelj: Martin Dukarič, pri klavirju: Neda Perko

 

MAKS VRAZ, trobenta, kategorija C, 85,50/100

učitelj: Martin Dukarič, pri klavirju: Neda Perko

 

 

LUCIJA STOPAR, flavta, kategorija D, 85,00/100

učiteljica: Špela Šnofl, pri klavirju: Matija Potisk

 

Mednarodno klavirsko tekmovanje Jurica Murai, Varaždin, 23. do 29. april 2017

 

MARTIN BELUŠIČ, klavir, kategorija C, II. nagrada

učitelj: Andrej Goričar

 

VAGIF OSMANOV, klavir, kategorija D, priznanje

učitelj: Matija Potisk

 

SVIREL, 9. mednarodno glasbeno tekmovanje in festival za soliste in komorne skupine

 

GODALA

 

POMLADNI TRIO: KLARA MIKUŽ (violina), ANAMARIJA LEBAR (violina), DORA DRESLER (klavir), komorne skupine s strunskimi inštrumenti, kategorija B, zlato priznanje

mentorica: Marjana Golež

 

MARUŠA GORTNAR, violina, kategorija B, zlato priznanje

učiteljica: Katja Klančnik Jelenc, pri klavirju: Ksenja Pirc

 

ARON MODIC, violina, kategorija B, zlato priznanje

učiteljica: Špela Pirnat, pri klavirju: Neda Perko

 

KLARA MIKUŽ, violina, kategorija C, srebrno priznanje

učiteljica: Marjana Golež, pri klavirju: Matija Potisk

 

ZALA LOČNIŠKAR, violina, kategorija B, srebrno priznanje

učiteljica: Katja Klančnik Jelenc, pri klavirju: Ksenja Pirc

 

LANA TANITA NEMEC, violina, kategorija C, srebrno priznanje

učitelj: Peter Kranjec, pri klavirju: Apolonija Vratanar

 

PIHALA IN TROBILA

 

TJAŠA ŠADL POTOČNIK, klarinet, kategorija C, zlato priznanje

učitelj: Vid Pupis, pri klavirju: Monika Höfler Gorenc

 

TIT HODŽAR, trobenta, kategorija C, zlato priznanje

učitelj: Klemen Kladnik, pri klavirju: Andrej Goričar

 

EMANUEL ŽEBOVEC, trobenta, kategorija C, zlato priznanje

učitelj: Klemen Kladnik, pri klavirju: Andrej Goričar

 

ZARJA DEBELJAK, kljunasta flavta, kategorija B, zlato priznanje

učiteljica: Nevenka Tršan Hočevar, pri klavirju: Monika Höfler Gorenc

 

ELA PODBORŠEK, flavta, kategorija B, zlato priznanje

učiteljica: Špela Šnofl, pri klavirju: Matija Potisk

 

MAKAR MITROVIĆ, saksofon, kategorija D, srebrno priznanje

učitelj: Tadej Božič, pri klavirju: Monika Höfler Gorenc

 

NIKOLAJ MAKUC, flavta, kategorija D, srebrno priznanje

učiteljica: Ljiljana Kobal, pri klavirju: Maja Cerkovnik

 

NEJC GLAVAČ, klarinet, kategorija C, srebrno priznanje

učitelj: Tomaž Kolar, pri klavirju: Barbara Goričar

 

EVA LOJEVEC, flavta, kategorija D, srebrno priznanje

učiteljica: Špela Koren Girandon, pri klavirju: Maja Cerkovnik

 

ANŽE JAKOVAC, klarinet, kategorija B, srebrno priznanje

učitelj: Tomaž Kolar, pri klavirju: Barbara Goričar

 

EVITA PAKIŽ ARKO, klarinet, kategorija C, srebrno priznanje

učitelj: Tomaž Kolar, pri klavirju: Barbara Goričar

 

DAVID MUHIČ, saksofon, kategorija D, srebrno priznanje

učitelj: Damir Fajfar, pri klavirju: Andrej Goričar

 

NIK MILEK, klarinet, kategorija D, bronasto priznanje

učitelj: Damir Fajfar, pri klavirju: Andrej Goričar

 

REBECCA PLESTENJAK, klarinet, kategorija D, bronasto priznanje

učitelj: Damir Fajfar, pri klavirju: Andrej Goričar

 

11. mednarodno tekmovanje harmonikarjev za nagrado Avsenik, Begunje na Gorenjskem, januar 2017

 

ŽAN KAJZAR, harmonika, kategorija B, srebrno priznanje

učitelj: Sašo Gale

 

Ars Nova International Music Competition Premio Paolo Spincich, Trst. 8. do 11. 12. 2016

 

LORA KOZLEVČAR, violončelo, kategorija B, 1. nagrada, zmagovalka kategorije

učitejica: Iva Vrbanić, pri klavirju: Matija Potisk