Šolsko leto 2019/20

49. tekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije, 4.-16. 3. 2020

MARTIN TAVČAR, trobenta, 1. b kategorija, 98,67/100, zlata plaketa in 1. nagrada, posebno priznanje za najboljšo izvedbo obvezne skladbe

Učitelj: Martin Dukarič, korepetitor: Monika Höfler

 

JAKA BOBIČ, tolkala, 1. a kategorija, 97,33/100, zlata plaketa in 3. nagrada

Učitelj: Marko Jurečič, korepetitor: Apolonija Vratanar

 

DUO PERŠOLJA ŽAGAR, FILIP PERŠOLJA in BOŠTJAN ŽAGAR, kitarski duo, 1. b kategorija, 97,33/100, zlata plaketa in 1. nagrada, posebno priznanje za najboljšo izvedbo obvezne skladbe, posebno priznanje za najboljšo izvedbo skladbe slovenskega skladatelja

Učitelj: Mario Babojelić

 

ROBERT ŽEBOVEC, evfonij, 1. b kategorija, 97/100, zlata plaketa in 1. nagrada, posebno priznanje za najboljšo izvedbo skladbe slovenskega skladatelja

Učitelj: Klemen Kladnik, korepetitor: Tomislav Frančišković

 

LENART PETERNEL, trobenta, 1. c kategorija, 95,67/100, zlata plaketa in 3. nagrada

Učitelj: Martin Dukarič, korepetitor: Monika Höfler

 

DREJC POLJANEC, trobenta, 1. a kategorija, 95,33/100, zlata plaketa in 2. nagrada

Učitelj: Martin Dukarič, korepetitor: Monika Höfler

 

VAL PODGORELEC, tolkala, 1. a kategorija, 95/100, zlata plaketa

Učitelj: Ernest Kramar, korepetitor: Apolonija Vratanar

 

LOVRO BANKO, tolkala, 1. a kategorija, 95/100, zlata plaketa

Učitelj: Ernest Kramar, korepetitor: Apolonija Vratanar

 

MARTIN GODINA, tolkala, 1. a kategorija, 93,67/100, srebrna plaketa

Učitelj: Marko Jurečič, korepetitor: Apolonija Vratanar

 

PIA SEČNIK, trobenta, 1. a kategorija, 93/100, srebrna plaketa

Učitelj: Martin Dukarič, korepetitor: Monika Höfler

 

ANŽE ISTENIČ, trobenta, 1. b kategorija, 90,33/100, srebrna plaketa

Učitelj: Klemen Kladnik, korepetitor: Tomislav Frančišković

 

SARA BOGATAJ in ALJAŽ OMERZU, klavirski duo, 1. b kategorija, 88/100, bronasta plaketa

Učiteljica: Irena Urbanc

 

SARA MAVRIČ in ANKA NOVAK, klavirski duo, 1. b kategorija, 85,67/100, bronasta plaketa

Učiteljica: Lijana Uršič

 

Rezultati 49. tekmovanja mladih glasbenikov Republike Slovenije:

disciplina trobenta I. a

disciplina trobenta I. b

disciplina trobenta I. b, posebna priznanja

disciplina trobenta I. c

disciplina trobenta I. c, posebna priznanja

disciplina kitarski duo I. b

disciplina kitarski duo I. b, posebna priznanja

disciplina tolkala I. a

disciplina evfonij I. b

disciplina evfonij I. b, posebna priznanja

discplina klavirski duo I. b

 

49. tekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije - 23. predtekmovanje, 3.-7. 2. 2020

SARA BOGATAJ in ALJAŽ OMERZU, klavirski duo, 1. b kategorija, napreduje na državno tekmovanje

Učiteljica: Irena Urbanc

 

ANKA NOVAK in SARA MAVRIČ, klavirski duo, 1. b kategorija, napreduje na državno tekmovanje

Učiteljica: Lijana Uršič

 

FILIP PERŠOLJA in BOŠTJAN ŽAGAR, kitarski duo, 1. b kategorija, napreduje na državno tekmovanje

Učitelj: Mario Babojelić

 

LENART PETERNEL, trobenta, 1. c kategorija, napreduje na državno tekmovanje

Učitelj: Martin Dukarič, korepetitor: Monika Höfler

 

ROBERT ŽEBOVEC, evfonij, 1. b kategorija, napreduje na državno tekmovanje

Učitelj: Klemen Kladnik, korepetitor: Tomislav Frančišković

 

ANŽE ISTENIČ, trobenta, 1. b kategorija, napreduje na državno tekmovanje

Učitelj: Klemen Kladnik, korepetitor: Tomislav Frančišković

 

MARTIN TAVČAR, trobenta, 1. b kategorija, napreduje na državno tekmovanje

Učitelj: Martin Dukarič, korepetitor: Tomislav Frančišković

 

DREJC POLJANEC, trobenta, 1. a kategorija, napreduje na državno tekmovanje

Učitelj: Martin Dukarič, korepetitor: Monika Höfler

 

PIA SEČNIK, trobenta, 1. a kategorija, napreduje na državno tekmovanje

Učitelj: Martin Dukarič, korepetitor: Monika Hofler

 

LOVRO BANKO, tolkala, 1. a kategorija, napreduje na državno tekmovanje

Učitelj: Ernest Kramar, korepetitor: Apolonija Vratanar

 

JAKA BOBIČ, tolkala, 1. a kategorija, napreduje na državno tekmovanje

Učitelj: Marko Jurečič, korepetitor: Apolonija Vratanar

 

MARTIN GODINA, tolkala, 1. a kategorija, napreduje na državno tekmovanje

Učitelj: Marko Jurečič, korepetitor: Apolonija Vratanar

 

VAL PODGORELEC, tolkala, 1. a kategorija, napreduje na državno tekmovanje

Učitelj: Ernest Kramar, korepetitor: Apolonija Vratanar

 

NEJC MASTNAK in NEVA MASTNAK, klavirski duo, 1. b kategorija, priznanje za udeležbo

Učiteljica: Jelka Žugelj

 

DOMINIK KAVČIČ, rog, 1. b kategorija, priznanje za udeležbo

Učitelj: Klemen Kladnik, korepetitor: Tomislav Frančišković

 

TJAŠA MOŽINA, tolkala, 1. b kategorija, priznanje za udeležbo

Učitelj: Marko Jurečič, korepetitor: Apolonija Vratanar

 

SEBASTJAN ŠTRAVS, tolkala, 1. b kategorija, priznanje za udeležbo

Učitelj: Marko Jurečič, korepetitor: Apolonija Vratanar 

 

17. mednarodno tekmovanje Davorin Jenko, marec 2020, Beograd

ARON BIZJAK, saksofon, predkategorija B, 99,5/100, laureat

Učiteljica: Weronika Partyka

 

ŽIVA ŠMON, flavta, predkategorija B, 96,25/100, I-2 nagrada

Učiteljica: Vesna Belić, korepetitor: Pandelina Atanasova

 

TINKARA LAMPIČ, flavta, predkategorija B, 87,25/100, III-3 nagrada

Učiteljica: Vesna Belić, korepetitor: Pandelina Atanasova

 

14. mednarodno tekmovanje harmonikarjev za nagrado Avsenik, Begunje, februar 2020

TOMAŽ JELOVČAN, harmonika, kategorija A, 92/100, srebrno priznanje

Učitelj: Sašo Gale

 

14. mednarodno tekmovanje Ars Nova za nagrado Paolo Spincich, Trst 2019

ELA PODBORŠEK, flavta, kategorija B, 87/100, 3. nagrada

Učiteljica: Špela Šnofl, korepetitor: Matija Potisk