Šolsko leto 2014/2015

 

44. TEKOMVANJE MLADIH GLASBENIKOV REPUBLIKE SLOVENIJE

 

LORA KOZLEVČAR, violončelo, I. b kategorija, zlata plaketa in 2. nagrada

Pri klavirju: Matija Potisk, učiteljica: Iva Vrbanić

 

ELA KROPIVŠEK, violončelo, I. b kategorija, srebrna plaketa

Pri klavirju: Matija Potisk, učiteljica: Iva Vrbanić

 

LANA TANITA NEMEC, violina, I. a kategorija, srebrna plaketa

Pri klavirju: Neda Perko, učitelj: Peter Kranjec

 

MAJA MORI, violina, I. b kategorija, srebrna plaketa

Pri klavirju: Tomislav Frančišković, učiteljica: Alenka Mežan

 

ANA LOČNIŠKAR, violina, I. c kategorija, bronasta plaketa

Pri klavirju: Ksenja Pirc, učiteljica: Katja Klančnik Jelenc

 

JANJA ŽNIDARČIČ, violina, I. c kategorija, bronasta plaketa

Pri klavirju: Apolonija Vratanar, učiteljica: Darinka Fabiani

 

18. REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV LJUBLJANE

LORA KOZLEVČAR, violončelo, I. b kategorija, zlato priznanje

Pri klavirju: Matija Potisk, učiteljica: Iva Vrbanić

 

ELA KROPIVŠEK, violončelo, I. b kategorija, zlato priznanje

Pri klavirju: Matija Potisk, učiteljica: Iva Vrbanić

 

JANJA ŽNIDARČIČ, violina, I. c kategorija, zlato priznanje

Pri klavirju: Apolonija Vratanar, učiteljica: Darinka Fabiani

 

ANA LOČNIŠKAR, violina, I. c kategorija, zlato priznanje

Pri klavirju: Ksenja Pirc, učiteljica: Katja Klančnik Jelenc

 

MAJA MORI, violina, I. b kategorija, zlato priznanje

Pri klavirju: Tomislav Frančišković, učiteljica: Alenka Mežan

 

LANA TANITA NEMEC,violina, I. a kategorija, zlato priznanje

Pri klavirju: Neda Perko, učitelj: Peter Kranjec

 

ABEL MODIC, violina, I. a kategorija, srebrno priznanje

Pri klavirju: Neda Perko, učiteljica: Špela Pirnat

 

ŽIVA CVITKOVIČ, violina, I. a kategorija, srebrno priznanje

Pri klavirju: Tomislav Frančišković, učiteljica: Anastazija Gorenc 

 

SVIREL, 7. MEDNARODNO GLASBENO TEKMOVANJE IN FESTIVAL SOLISTOV TER KOMORNIH SKUPIN, Štanjel, 2015

MIHA KOŽELJ, klarinet, D kategorija, zlato priznanje

Pri klavirju: Neža Koželj, učitelj: Tomaž Kolar

 

NEJC POLJANEC, harmonika, D kategorija, zlato priznanje

Učitelj: Željko Škoić

 

NIKOLAJ MAKUC, flavta, C kategorija, zlato priznanje

Pri klavirju: Maja Cerkovnik, učiteljica: Ljiljana Kobal

 

TIT HODŽAR, trobenta, B kategorija, zlato priznanje

Pri klavirju: Andrej Goričar, učitelj: Klemen Kladnik

 

AGATA PFLAUM, kljunasta flavta, B kategorija, zlato priznanje

Pri klavirju: Monika Höfler-Gorenc, učiteljica: Nevenka Tršan Hočevar

 

DUO FLAVT, VITJA BELTRAM, NIKA ČRNKO, kategorija Černigoj, zlato priznanje

Pri klavirju: Monika Höfler-Gorenc, učiteljica: Nevenka Tršan Hočevar

 

KLARA MIKUŽ, violina, B kategorija, zlato priznanje

Pri klavirju: Matija Potisk, učiteljica: Marjana Golež

 

GAŠPER GORTNAR, tuba, D kategorija, srebrno priznanje

Pri klavirju: Andrej Goričar, učitelj: Klemen Kladnik

 

VIKTORIJA STANKOVSKA, flavta, D kategorija, srebrno priznanje

Pri klavirju: Monika Höfler-Gorenc, učiteljica: Andreja Černigoj

 

LUCIJA STOPAR, flavta, D kategorija, srebrno priznanje

Pri klavirju: Matija Potisk, učiteljica: Špela Šnofl

 

DAVID MUHIČ, saksofon, C kategorija, srebrno priznanje

Pri klavirju: Matija Potisk, učitelj: Damir Fajfar

 

NIK MILEK, klarinet, C kategorija, bronasto priznanje

Pri klavirju: Matija Potisk, učitelj: Damir Fajfar

 

DUO LAETITIA, MATEJA MACUT, TANJA KOBAL, viola, kategorija Kosovel, bronasto priznanje

Učiteljica: Špela Pirnat  

 

VITA KOROŠEC, flavta, C kategorija, priznanje za udeležbo

Pri klavirju: Matija Potisk, učiteljica: Špela Šnofl

 

ULA STRES, flavta, C kategorija, priznanje za udeležbo

Pri klavirju: Maja Cerkovnik, učiteljica: Ljiljana Kobal  

 

MEDNARODNO GLASBENO TEKMOVANJE TOMAŽ HOLMAR,
Naborjet, 29. do 31. maj 2015

 

LUKA URBANC, klavir, kategorija A1, prva nagrada

Učiteljica: Darinka Kompan

 

MATEJ URBAJS, klavir, kategorija A1, prva nagrada

Učiteljica: Barbara Mrak

 

KOROŠKO KLAVIRSKO TEKMOVANJE 2015,
Glasbena šola Radlje ob Dravi, maj 2015

 

LUKA URBANC, kategorija 3, zlata nagrada

Učiteljica: Darinka Kompan

 

JAKOB ZEIN ALHADY, kategorija 3, zlata nagrada in posebno priznanje za najbolje izvedeno slovensko skladbo

Učiteljica: Darinka Kompan

 

MARTIN BELUŠIČ, kategorija 4, zlata nagrada

Učitelj: Andrej Goričar

 

MIHA PILIČ TURK, kategorija 5, zlata nagrada

Učiteljica: Barbara Mrak

 

ZALA BABIČ, KATARINA RUPERT, kategorija 2 DUO, zlata nagrada

Učiteljica: Jana Leskošek

 

REZULTATI KATEGORIJA 1

REZULTATI KATEGORIJA 2

REZULTATI KATEGORIJA 3

REZULTATI KATEGORIJA 4

REZULTATI KATEGORIJA 5

REZULTATI KATEGORIJA 6

 

11. MEDNARODNO SREČANJE HARMONIKARJEV, Beltinci 2015

 

NEJC POLJANEC, kategorija klasična glasba - kategorija C, III. nagrada

Učitelj: Željko Škoić

 

4. TEKMOVANJE ZA PIANISTE IVAN RIJAVEC, Rogaška Slatina, 2014

JERNEJ KUŠEJ, klavir, kategorija začetniki, II nagrada, diploma za najprepričljivejšo interpretacijo skladbe Ivana Rijavca

Učitelj: Tomislav Frančišković

 

DORA DRESLER, klavir, kategorija Mali pianisti, II nagrada

Učiteljica: Mojca Furlan

 

ŽIVA VIŠNJEI, klavir, kategorija Mali pianisti, II nagrada

Učiteljica: Jasna Gorenšek

 

JURE ŽELJKO, klavir, kategorija Mladi pianisti B, diploma

Učiteljica: Vesna Dolamič

 

2. MEDNARODNO TEKMOVANJE ACI BERTONCELJ, Velenje, 2014

DORA DRESLER, klavir, kategorija Junior, zlata plaketa

Učiteljica: Mojca Furlan

 

10. MEDNARODNO TEKMOVANJE PAOLO SPINCICH, Trst, 2014

ELA VINDIŠ, violina, kategorija B, 4. nagrada

Pri klavirju: Barbara Mrak, učiteljica: Helena Zalaznik

 

ROK MLINAR, klavir, kategorija B, 3. nagrada

Učiteljica: Jelka Žugelj