Šolsko leto 2015/2016

 

45. TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV REPUBLIKE SLOVENIJE

 

ZARJA DEBELJAK, kljunasta flavta, kategorija 1. A, zlata plaketa, 1. nagrada

Pri klavirju: Neda Perko, učiteljica: Nevenka Tršan Hočevar

 

AGATA PFLAUM, kljunasta flavta, kategorija 1. B, zlata plaketa, 1. nagrada

Pri klavirju: Neda Perko, učiteljica: Nevenka Tršan Hočevar

 

NIKOLAJ MAKUC, flavta, kategorija 1. B, zlata plaketa

Pri klavirju: Maja Cerkovnik, učiteljica: Ljiljana Kobal

 

JAKOB ZEIN ALHADY, klavir, kategorija 1. A, zlata plaketa

Učiteljica: Kazimira Gale

 

MIHA PILIČ TURK, klavir, kategorija 1. B, srebrna plaketa in posebno priznanje žirije za najboljšo izvedbo skladbe slovenskega skladatelja

Učiteljica: Barbara Mrak

 

NIKA ČRNKO, flavta, kategorija 1. B, srebrna plaketa

Pri klavirju: Monika Höfler-Gorenc, učiteljica: Nevenka Tršan Hočevar

 

MAKAR MITROVIĆ, saksofon, kategorija 1. B, srebrna plaketa

Pri klavirju: Monika Höfler-Gorenc, učitelj: Tadej Božič

 

KATARINA KASTELEC, flavta, kategorija 1. C, srebrna plaketa

Pri klavirju: Barbara Goričar, učiteljica: Mojca Kolar

 

DORA DRESLER, klavir, kategorija 1. B, srebrna plaketa

Učiteljica: Mojca Furlan

 

TINA ROVŠEK, kljunasta flavta, kategorija 1. C, bronasta plaketa

Pri klavirju: Maja Cerkovnik, učiteljica: Ljiljana Kobal

 

VALENTINA BENKIČ, flavta, kategorija 1. B, bronasta plaketa

Pri klavirju: Barbara Goričar, učiteljica: Mojca Kolar

 

MARTIN BELUŠIČ, klavir, kategorija 1. B, bronasta plaketa

Učitelj: Andrej Goričar

 

KATARINA RUPERT, kategorija 1. C, bronasta plaketa

Učiteljica: Jana Leskošek

 

 

19. REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV LJUBLJANE, februar 2016

 

VALENTINA BENKIČ, flavta, kategorija 1. B, zlato priznanje

Pri klavirju: Barbara Goričar, učiteljica: Mojca Kolar

 

NIKA ČRNKO, flavta, kategorija 1. B, zlato priznanje

Pri klavirju: Monika Höfler-Gorenc, učiteljica: Nevenka Tršan Hočevar

 

NIKOLAJ MAKUC, flavta, kategorija 1. B, zlato priznanje

Pri klavirju: Maja Cerkovnik, učiteljica: Ljiljana Kobal

 

KATARINA KASTELEC, flavta, kategorija 1. C, zlato priznanje

Pri klavirju: Barbara Goričar, učiteljica: Mojca Kolar

 

ALENKA LAHAJNER, flavta, kategorija 1. C, srebrno priznanje

Pri klavirju: Barbara Goričar, učiteljica: Mojca Kolar

 

VIKTORIJA STANKOVSKA, flavta, kategorija 1. C, srebrno priznanje

Pri klavirju: Monika Höfler-Gorenc, učiteljica: Andreja Černigoj

 

KATJA LEBEN, flavta, kategorija 2. A, srebrno priznanje

Pri klavirju: Barbara Goričar, učiteljica: Mojca Kolar

 

MAKAR MITROVIĆ, saksofon, kategorija 1. B, zlato priznanje

Pri klavirju: Monika Höfler-Gorenc, učitelj: Tadej Božič

 

ZARJA DEBELJAK, kljunasta flavta, kategorija 1. A, zlato priznanje

Pri klavirju: Neda Perko, učiteljica: Nevenka Tršan Hočevar

 

AGATA PFLAUM, kljunasta flavta, kategorija 1. B, zlato priznanje

Pri klavirju: Neda Perko, učiteljica: Nevenka Tršan Hočevar

 

TINA ROVŠEK, kljunasta flavta, kategorija 1. C, zlato priznanje

Pri klavirju: Maja Cerkovnik, učiteljica: Ljiljana Kobal

 

JAKOB ZEIN ALHADY, klavir, kategorija 1. A, zlato priznanje

Učiteljica: Kazimira Gale

 

DAVID MAKUC, klavir, kategorija 1. A, srebrno priznanje

Učiteljica: Maja Cerkovnik

 

ANA BOŠTJANČIČ, klavir, kategorija 1. A, srebrno priznanje

Učiteljica: Jelka Žugelj

 

MARTIN BELUŠIČ, klavir, kategorija 1. B, zlato priznanje

Učitelj: Andrej Goričar

 

DORA DRESLER, klavir, kategorija 1. B, zlato priznanje

Učiteljica: Mojca Furlan

 

MIHA PILIČ TURK, klavir, kategorija 1. B, zlato priznanje

Učiteljica: Barbara Mrak

 

ARINA MITROVIĆ, klavir, kategorija 1. B, srebrno priznanje

Učiteljica: Jelka Žugelj

 

ZALA BABIČ, klavir, kategorija 1. B, srebrno priznanje

Učiteljica: Jana Leskošek

 

KATARINA RUPERT, klavir, kategorija 1. C, zlato priznanje

Učiteljica: Jana Leskošek

 

 

20. MEDNARODNO GLASBENO TEKMOVANJE "CONCORSO INTERNAZIONALE PER GIOVANI INSTRUMENTISTI"

Povoletto, junij 2016

 

LOVRO TAVČAR, trobenta, kategorija B, 95,72/ 100 točk, zmagovalec

Učitelj: Martin Dukarič, pri klavirju: Neda Perko

 

VID ŠKETA, trobenta, kategorija C, 93,60/ 100 točk

Učitelj: Martin Dukarič, pri klavirju: Neda Perko

 

ROK ŠKERJANEC, trobenta, kategorija C, 90,20/ 100 točk

Učitelj: Martin Dukarič, pri klavirju: Neda Perko

 

 

DNEVI KITARE 2016

Glasbena šola Krško, 9. in 10. 4. 2016

 

GAJA JOVAN, kitara - solo, 2. kategorija, zlato priznanje

Učiteljica: Milena Tomc

 

 

TEKMOVANJE SVIREL 2016

8. mednarodno glasbeno tekmovanje in festival za soliste in komorne skupine, 30. 3. 2016 do 17. 4. 2016

 

TIT HODŽAR, trobenta, kategorija trobila - C, zlato priznanje

najboljši tekmovalec v kategoriji C

Pri klavirju: Andrej Goričar, učitelj: Klemen Kladnik

 

LORA KOZLEVČAR, violončelo, kategorija godala - D, zlato priznanje

najboljša tekmovalka v kategoriji D

Pri klavirju: Matija Potisk, učiteljica: Iva Vrbanić

 

GAŠPER GORTNAR, tuba, kategroija trobila - D, zlato priznanje

finalist kategorije D

Pri klavirju: Andrej Goričar, učitelj: Klemen Kladnik

 

EVA LOJEVEC, flavta, kategorija pihala - C, srebrno priznanje

Pri klavirju: Maja Cerkovnik, učiteljica: Špela Koren Girandon 

 

KLARA MIKUŽ, violina, kategorija godala - C, srebrno priznanje

Pri klavirju: Matija Potisk, učiteljica: Manca Golež

 

NIK MILEK, klarinet, kategorija pihala - C, srebrno priznanje

Pri klavirju: Andrej Goričar, učitelj: Damir Fajfar

 

VIKTORIJA STANKOVSKA, flavta, kategorija pihala - D, srebrno priznanje

Pri klavirju: Monika Höfler-Gorenc, učiteljica: Andreja Černigoj

 

MANCA SEČNIK, violončelo, kategorija godala - B, srebrno priznanje

Pri klavirju: Matija Potisk, učiteljica: Iva Vrbanić

 

ABEL MODIC, violina, kategorija godala - C, srebrno priznanje

Pri klavirju: Neda Perko, učiteljica: Špela Pirnat

 

TJAŠA ŠADL POTOČNIK, klarinet, kategorija pihala - C, srebrno priznanje

Pri klavirju: Monika Höfler-Gorenc, učitelj: Vid Pupis

 

TEO HUMAR, klarinet, kategorija pihala - D, srebrno priznanje

Pri klavirju: Andrej Goričar, učitelj: Andrej Goričar

 

ELA KROPIVŠEK, violončelo, kategorija godala - D, srebrno priznanje

Pri klavirju: Matija Potisk, učiteljica: Iva Vrbanić 

 

REBECCA PLESTENJAK, klarinet, kategorija pihala - D, bronasto priznanje

Pri klavirju: Andrej Goričar, učitelj: Damir Fajfar

 

 

TEKMOVANJE EMONA 2015, Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana, november 2015

 

VALENTINA BENKIČ, flavta,1. kategorija, srebrna plaketa

Pri klavirju: Barbara Goričar, učiteljlica: Mojca Kolar

 

KATARINA KASTELEC, flavta, 2. kategorija, srebrna plaketa

Pri klavirju: Barbara Goričar, učiteljica: Mojca Kolar

 

ALENKA LAHAJNER, flavta, 2. kategorija, srebrna plaketa

Pri klavirju: Barbara Goričar, učiteljica: Mojca Kolar

 

KATJA LEBEN, flavta, 3. kategorija, bronasta plaketa

Pri klavirju: Barbara Goričar, učiteljica: Mojca Kolar