Šolska publikacija 2016/17

Drage učenke, dragi učenci, spoštovani straši,

v Šolski publikaciji Glasbene šole Franca Šturma za šolsko leto 2016/17, ki ste jo prejeli v tiskani obliki, boste našli pomembne informacije o šoli in poteku vzgojno-izobraževalnega dela ter o načrtovanih dogajanjih.

V letu 2016 zaznamujemo 200-letnico javnega glasbenega šolstva na Slovenskem, častitljivo obletnico, ki jo praznujemo s ponosom, ker so v zadnjih oseminšestdesetih letih pomembno sled na glasbenem področju pustili tudi številni pedagogi in učenci Glasbene šole Franca Šturma.

Pred nami so številni podružnični, oddelčni in glasbeni večeri, revije in gostovanja, različna predavanja, ekskurzije in druga srečanja, preko katerih vam tudi v šolskem letu 2016/17 ponujamo številne možnosti za predstavitev rezultatov dela in dosežkov v glasbeni šoli.

Drage učenke, dragi učenci, želimo si, da bi z glasbo in ob glasbi ter v ozračju medsebojnega spoštovanja in zaupanja gradili in bogatili svojo osebnost. Pri tem vas bomo v Glasbeni šoli Franca Šturma vodili, vzpodbujali in podpirali.

Magdalena Međeral, ravnateljica